Görev Sonu

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhaba mmotutkunlari.com Üyeleri,

Uzun yazarak kimseyi yormak istemem, forum açıldıktan 3 ay sonra üye oldum ve 2013 yılından itibaren yapmış olduğum tüm yönetici görevlerimin son tarihi bugündür. Bu forumda "Admin" rankında da görev aldım kendi isteğim ile "Yönetici" rankına düşürdüm yine kendi isteğim ile rank tercihim "Üye" rankıdır.

Şahsi olarak kuralcı bir insanımdır ve bu yönümü forumda da sergilediğim için bir çok üye beni sevmemektedir. Bu kişiler için güzel haber olacağını düşünüyorum.

Farkında olmadan kırdığım ya da haksız yere ceza puanı verdiğimi düşünen üyeler var ise kusura bakmayın, hakkınızı helal edin...

İyi forumlar.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
o değilde bana sürekli uyarı geliyordu, "yok spam yaptınız,yok konuyla alakalı olmayan şeyler konuştunuz" açıkçası bu beni biraz boğdu.

Senelerdir ekibimizde yer aldığınız ve sitemize sunduğunuz tüm emekleriniz için teşekkür ederim. Tekrardan aramızda görmek dileğiyle şimdilik hoşça kalın

o değilde bana sürekli uyarı geliyordu, "yok spam yaptınız,yok konuyla alakalı olmayan şeyler konuştunuz" açıkçası bu beni biraz boğdu.
Forumun düzeni bozulmaması adına kurallarımıza uymanızı tavsiye ederim. Herkes kafasına göre hareket ederse burada kaos olur ve şikayet eden yine sizler olursunuz. :)

@WILDGUARD yolunuz açık olsun. Tekrardan aramızda sizi görmek isterim.

sen yine buralarda ol bizi ihmal etme dostum. sitede adminlik kolay iş, sen birde bir kaç tane bayan eleman çalıştır iş yerinde o zaman zorluk nedir görürsün :D

güzel haber olacaktır kısmına koptum ama üzüldüm. senin yazdığın cezalar bir başkaydı be. sen gidince kim yazacak bana cezayı.

Senelerdir ekibimizde yer aldığınız ve sitemize sunduğunuz tüm emekleriniz için teşekkür ederim. Tekrardan aramızda görmek dileğiyle şimdilik hoşça kalın.
@WILDGUARD yolunuz açık olsun. Tekrardan aramızda sizi görmek isterim.
Teşekkürler, umarım.

sen yine buralarda ol bizi ihmal etme dostum. sitede adminlik kolay iş, sen birde bir kaç tane bayan eleman çalıştır iş yerinde o zaman zorluk nedir görürsün :D
Maalesef çalışıyorum, biliyorum. Çalışmamayı isterdim.

güzel haber olacaktır kısmına koptum ama üzüldüm. senin yazdığın cezalar bir başkaydı be. sen gidince kim yazacak bana cezayı.
Umarım aratmazlar. Özlenecek olmak güzel duygu.

Geri