Beni Dehşete Düşüren Gerçekleri Anlatan Bir Çocuk | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Beni Dehşete Düşüren Gerçekleri Anlatan Bir Çocuk

'Forum Dışı' forumunda Whistle tarafından 29 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.996
    1.126
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Bazen kendi kendime düşünüyorum. Acaba uğraştığım şeyler ne kadar gerekli diye. Bunun dünyaya, dünyadaki insanlara katkısı ne diye. Hep kafamı kurcalar zaten. Çevre sorunları, yoksulluk. Her zaman bunların nasıl çözülmesi gerektiğini düşünürüm. Bunları düşünen biri olarak da ülkemizdeki siyaseti de takip eden birisiyim.

Bugün facebookta başkalarının gönderilerine bakarken bir videonun paylaşıldığı gönderi dikkatimi çekti ve izledim. Bu video belki her birimizi daha bilinçli yapacaktır diye düşünüyorum. Temennim bu benim. Toplumda çürüme artık öyle bir hal aldı ki liselerinde dünya sorunları, bilim yerine artık peri masallarını ilgilendiren, sokakta konuşulacak konular konuşulur hale gelmiş. Hatta öğretmenlerin bile buna ayak uydurması beni derinden sarstı.

Bu forumda veya başka sitelerde bulunup birşeyler öğrenmenin peşinde olan arkadaşlar. Sizlerin yukarıda verdiğim insanlardan farklı olduğunu hissederek bu videoyu paylaşmak istiyorum.
    Sitenin kurucusu olarak sadece 6 dk 19 saniyenizi bu videoya ayırın. Bunun üzerinde isterseniz hayatınız boyunca düşünün isterseniz 1 saat düşünün. Şunu unutmayın ki gerçekler yüzleşene kadar inkar edilebilir.

Videoyu izleyemeyen olursa diye, videodaki tüm konuşmaları bir metine döktüm.

LDrago ve MBayraktar bunu beğendi.
  2. LDrago

LDrago The Dragon's Excalibur Üye

163
    138
    726
    17 Eylül 2015
    Erkek
    Öğrenci
    İST
    :(

Whistle bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.