Warcraft (2016) | Sinema Filmi | Yönetmen:Duncan Jones

Sizce Bir Oyunun Filminin Yapılması Abartılı Olur mu?

• Evet

Oy: 0 0,0%
  • Hayır

Oy: 2 100,0%

• Toplam katılım
    2

LikapaTR

I LIKE TO BAN
Site yetkilisi
Admin
Geliştirici
Ticaret Puanı
0
duncan_jones_warcraft_a_l.jpg

World of Warcraft Live Action Movie Moves Forward with Director Duncan Jones
World of Warcraft Filminde yönetmen koltuğuna Duncan Jones getirildi.

Legendary Entertainment yıllar süren ertelemelerden sonra merakla beklenen World of Warcraft projesinde startı verdi. Al
Yönetmenlik koltuğuna Moon ve Source Code gibi filmlerin yönetmeni Duncan Jones'un yer alacağı filmin yapımcılığını
Thomas Tull Jon Jashni (Legendary) Charles Roven ve Alex Gartner (Atlas Entertainment) gibi isimler üstlenecek.

Bütçenin 100 milyon doları aşan bir rakam olması bekleniyor.
Filmin çekimlerine yıl sonu başlanması ve 2015 yılında vizyona girmesi planlanıyormuş.

Finansmanının büyük bir kısmını Warner Bros'un üstleneceği filmin startının 2013'te başlayacağı 2015'te vizyona girmesi planlandığı
yapımcılık koltuğuna Liberty Films'den Stuart Fenegan ve tabii ki Blizzard'dan Chris Metzen de dahil.

Edit:

Kaynak:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bana soracak olursan oyun zaten efsane olmuş bi oyun ki oyunlara işlenen birçok hikaye film konusu olduğu için bana kalırsa filminin yapılmasında bi abartı görmüyorum. Hikayesini sevdiğim oyunlar arasının başında Allods Online yer alıyor. Zaten bu oyunun filmini yapmakda baya bi masraflı olur.

Benim oyuma gelince ben oyunların filmlerinin yapılmasında bi abartı görmüyorum. Tam tersi hikayeyi daha iyi yansıtabileceğini düşünüyorum.

Not: Bunu da eklemek istiyorum oynarken aldığımız zevki filmler vermez. Çünkü oynarken oyunun hikayesinin içinde biz oluyoruz fakat filminde biz olmuyoruz. Tek kötü yanı bu olsa gerek. :)

Bana soracak olursan oyun zaten efsane olmuş bi oyun ki oyunlara işlenen birçok hikaye film konusu olduğu için bana kalırsa filminin yapılmasında bi abartı görmüyorum. Hikayesini sevdiğim oyunlar arasının başında Allods Online yer alıyor. Zaten bu oyunun filmini yapmakda baya bi masraflı olur.

Benim oyuma gelince ben oyunların filmlerinin yapılmasında bi abartı görmüyorum. Tam tersi hikayeyi daha iyi yansıtabileceğini düşünüyorum.

Not: Bunu da eklemek istiyorum oynarken aldığımız zevki filmler vermez. Çünkü oynarken oyunun hikayesinin içinde biz oluyoruz fakat filminde biz olmuyoruz. Tek kötü yanı bu olsa gerek. :)

KATILIYORUM SANA

Geri