Google CLOUD ASLA VE KATİYEN ÖNERMİYORUM!

iMeR

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
14 TL'lik ödeme aldı almasına rağmen bide üstüne doğrulama için kredi kartını doğrulamak adına kredi kartını arkalı önlü olacak şekilde
resim olarak yollamasını istiyor desteğe bağlandım bağlandığımda dediği bayanın 24 saat bekle iyi dedim tamam dedim bekledim sonuç hiçbirşey değişmedi
desteğe bağlandım ve adamın bana dediği bir adet geliştiricilik ekibiyle davanız var neden dava ve bu nasıl bir dava ?
nasıl işliyor bu dava olayı :) saçmalık şurda 3 günüm kalmış server açacağım elde makina yok bide bunların saçmalıklarıyla kafa patlatıyorum

Destekdeki kadın 24 saat beklersiniz demesine rağmen 2.destekde çıkan eleman hesaba nekadar yatırırsanız yatırın açılmayacaktır demesiyle
desteği kapatmam bir oldu o google cloud niye var siz niçin ordasınız ne diye servis veriyorsunuz ama veremiyorsunuz ?

Siz kimi ne hakla yiyorsunuz ve çıldıracağım ya şurda kalmış 3 gün 3 günüm kalmış 1 günü bunları dinlemekle geçti.

Demekki neymiş google cloud asla ve katiyen kullanılmazmış. Kullanan varsada kullanır ama bundan sonra google cloudu bırak google ile alakalı ne varsa hiçbir ürününü kullanmamaya özen göstereceğim.

Başıma gelen bu saçma ve kıytırık olayı sizlere anlatayım dedim google cloudu asla kullanmayın
Screenshot_12.png

Buda benim ilk ve son proje numaramdır.

Geri