Bilişim firması kurnazlığı

Yok hocam, ben destek istemedim zaten. Ücretli aldığım filesı bırakıp, ücretsiz files'a geçtim. Ki zaten bunu yapmam için putty'e de böyle bir seçenek koymuşlar ve kendi sitelerinde de gayet detaylı video çekmişler. Ben onlara gelin bunu yapın demedim. Benim yapabileceğim bir şeydi ve yaptım. Ama arkadaşlar kendileri yapmak ve ücret almak istediği için, login olmamıza izin vermedi. Zaten aldığımız ücretli files bug doluydu, biz de source olmadığı için uğraşmak istemedik ve ücretsize geçip ufak şeylerle uğraşmak istedik. O da elimizde patladı 10 TL ve + olarak aldığımız bütün ekstra seçeneklerin parasını istediler.
Anladım. Bu biraz ilginçmiş. Çok eskiden metin2 hizmeti sunan şirketlerden makina almıştım ve kendim istediğim gibi filesi değiştiriyordum. Piyasada baya bi şirket bulunuyor. Bir önceki mesajda üyemizin söylediği gibi bir yerden hizmet almadan önce iyice araştırmak gerekiyor.

Gelelim konuda sorduğunuz soruya. Eğer eğlence amaçlı açtıysanız files için fazla kasmanıza gerek yok. Çünkü yeterli bilgi olsa bile düzenlemek zaman alacaktır.

Geri