Çözüldü Giriş Ekranı Resmini Nasıl Değiştirebilirim?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

darkfeathers

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sunucuma giriş yaparken yani kullanıcı adı ve şifre yazdığımız yerde bir tane arka plan resmi var onu ben nasıl değiştirim bilginiz varmı

Çözüm
Autopack dosyalarda değiştirme olmasın diye ona söylenen dosyaları indirip metin2 klasörünün içeriğini kontrol ediyor ve her şey tamamsa oyunu başlattırıyor. Ona söylenen dosyaları ise sunucunu satın aldığın, kendine bilişim diyen site ayarlayıp sana veriyor. Sen değişiklik yapmak istediğinde o dosyaları değiştiriyorsun ve bundan sonra dosyalar artık ona göre kontrol edilip indiriliyor.
Bununla ilgili mini bir seri var;

locale/tr/ui/login.jpg değiştirdiğinizde giriş kısmı da değişir.

locale/tr/ui/login.jpg değiştirdiğinizde giriş kısmı da değişir.
locale/tr/ui/login.jpg yi ben buldum ama bunu yapınca sunucumdaki herkesin görmesini istiyorum sunucuya pack yüklemek zorundamıyım zorundaysam sunucumu satın alırken pack yüklemeyi satın almadım

Son düzenleme:
Herkesin görmesi için o packe herkesin sahip olması gerekiyor. Şuan değiştirdiğin görsel sadece sende değişti, diğer insanlarda aynı. Eğer autopack yoksa ki olsa iyi olurdu, sadece locale packini rarlayıp insanlara duyur. İsteyen packe atıp değiştirsin. :D
Yeni başlayacak insanlar için ise, siteden indirilen dosyayı güncelle. Yeni indiren herkes, görseli senin gibi görecek.

Herkesin görmesi için o packe herkesin sahip olması gerekiyor. Şuan değiştirdiğin görsel sadece sende değişti, diğer insanlarda aynı. Eğer autopack yoksa ki olsa iyi olurdu, sadece locale packini rarlayıp insanlara duyur. İsteyen packe atıp değiştirsin. :D
Yeni başlayacak insanlar için ise, siteden indirilen dosyayı güncelle. Yeni indiren herkes, görseli senin gibi görecek.
arkadaşım resmi değiştirdim fakat eski resmi geri indirdi bende bunu ben sunucu dosylarına nasıl gösteririm

Autopack dosyalarda değiştirme olmasın diye ona söylenen dosyaları indirip metin2 klasörünün içeriğini kontrol ediyor ve her şey tamamsa oyunu başlattırıyor. Ona söylenen dosyaları ise sunucunu satın aldığın, kendine bilişim diyen site ayarlayıp sana veriyor. Sen değişiklik yapmak istediğinde o dosyaları değiştiriyorsun ve bundan sonra dosyalar artık ona göre kontrol edilip indiriliyor.
Bununla ilgili mini bir seri var;

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri