Çözüldü Epine ws sistemi yardım

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

nexus2b

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
merhaba arkadaşlar büyük bir sorunum var epine ws sistemi kurdum düelloyu gönderdikten sonra gelen ekrandan kabul etmezseniz sorun olmuyor normal carpı tusundan veya escden kapatırsanız anlaşmış olarak sayıyor düelloyu başlatmıyor ama sistem öyle algılıyor ve bu bug oluşuyor packten def closoye ekleme yaptıgmda düzeliyor ama bunu gameden engellemem gerek cancel butonu cmd generalde bir kodu çalıştırıyor ve düello kapanıyor esc ye basınca kapanmıyor

ÜCRETLİ SORUNU ÇÖZERİM DİYENLER YAZABİLİR

Son düzenleme:
def closenin altına cmd generalde çalıştırılan kodu eklesene

evet ekledim o şekilde kapatıyor düelloyu az çok bu işlerden anlayan biri bunu kullanabilir o sebebten gameden düelloyu kapatmasını sağlamak istiyorum
bu sistemin kodlarını bizimle paylaşmazsan buna yardımcı olamayız diye düşünüyorum. bunu kullanabilir derken neyi kastettiğinide anlamadım. kullanılsın istemiyor musun zaten? yani closeye yaptığın ekleme çalışmış anladığım kadarıyla

bu sistemin kodlarını bizimle paylaşmazsan buna yardımcı olamayız diye düşünüyorum. bunu kullanabilir derken neyi kastettiğinide anlamadım. kullanılsın istemiyor musun zaten? yani closeye yaptığın ekleme çalışmış anladığım kadarıyla
mesela birisi gelip packımı açabilirse def closeye eklediğim blogu kapatırsa ep bugu yapabilir bunu demek istiyorum

gerçi def cancel de ki kodu iptal edincede bug oluyormuş şimdi denedimde :

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri