Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Sitemizde bazı şeyler için ara ara istatistikler yapmayı planlıyorum. Bunlardan birisi de yardım ve destek bölümünde hangi konular nasıl sonuçlanmış bunların sayısını bulmak oldu.

Bu bölüm kullanıma açılandan bu yana (01.01.2018);
Toplam:
99 konu
Çözülenler: 54 konu
Halen Çözülmeyi Bekleyenler: 35 konu
Öneri: 6 konu
Diğer (öneksiz konular): 4 konu

İstatistiklere bakıldığında genel anlamda çoğu konunun çözüme kavuşturulduğunu gösteriyor. Fakat halen çözülmeyi bekleyen bir çok konumuz var. Bunların o şekilde kalmasının bir çok nedeni var;
  • Çözüm bulunamadı.
  • Çözüm söylendi fakat konuyu açan kişiden geri dönüş alınamadı.
Fakat sizde eğer MMO Tutkunları destek, öneri, soru-cevap kütuphanesine katkıda bulunmak isterseniz şu linkten halen yardım bekleyen konulara destek olabilirsiniz.
Metin2 PvP Soru-Cevap & Destek & Yardım

Çözülen konulara bakmak için: Metin2 PvP Soru-Cevap & Destek & Yardım
Halen çözüm bekleyen konulara bakmak için: Metin2 PvP Soru-Cevap & Destek & Yardım
Öneri konularına bakmak için: Metin2 PvP Soru-Cevap & Destek & Yardım

Unutmayın bunun bizim için ekstra olarak bir katkısı yok. Sadece reddit gibi, yabancıların geliştirme forumları gibi kullanıcıların aldığı sorunları çözüme kavuşturarak büyük bir kütuphane oluşturma istediğidir. Sizde bu güzel platformu reddit gibi yapmak isterseniz arkadaşlarımızın sorunlarına yardımcı olabilirsiniz. Ayretten bildiğiniz şeyleri aktarmak istersenizde Metin2 geliştirme bölümüne konular açabilirsiniz.

Bu bölümü bu kadar yükselmesine sağlayan herkese teşekkür ederiz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri