Bulundu Envanter görünümü

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

nyami

ZeRo
Geliştirici
MT Üye
1651783053970.png
bu envanter görünümünün offshop iconsuzu lazım.

Eğer 1-99 üzerinde çalışıyorsanız ayakkabının yanındaki sağ ve sol ikonların üst ortada olması lazım.
Böyle yani. Bu da çalıştığım files de elimde var eğer atan olmazsa görevden çıkınca gün içinde atarım size.
envanter.jpg

Eğer 1-99 üzerinde çalışıyorsanız ayakkabının yanındaki sağ ve sol ikonların üst ortada olması lazım.
Böyle yani. Bu da çalıştığım files de elimde var eğer atan olmazsa görevden çıkınca gün içinde atarım size.
9997 eklentisini görüntüle
1651784038300.png
bu şekilde var bende ama iconlar sığmadı depo ve pazar iconunu küçültmek zorunda kaldım

9998 eklentisini görüntülebu şekilde var bende ama iconlar sığmadı depo ve pazar iconunu küçültmek zorunda kaldım
@Trashy 'nin yönlendirmesiyle olabilir kardeşim şayet yapamazsan dediğin tip envanter de diğer çalışmalarımda var onu da atabilirim yarın gün içinde. Hatta dilersen metin2 nin 2004-2006 yılları arasındaki envanter görünümünü de atabilirim beğenirsen kullanırsın. O görünümde okçu karakterlerin ok satma slotu deaktifdi onu da eklemiştim. İşinize yararsa paylaşırım onu da. Kolay gelsin iyi çalışmalar

@Trashy 'nin yönlendirmesiyle olabilir kardeşim şayet yapamazsan dediğin tip envanter de diğer çalışmalarımda var onu da atabilirim yarın gün içinde. Hatta dilersen metin2 nin 2004-2006 yılları arasındaki envanter görünümünü de atabilirim beğenirsen kullanırsın. O görünümde okçu karakterlerin ok satma slotu deaktifdi onu da eklemiştim. İşinize yararsa paylaşırım onu da. Kolay gelsin iyi çalışmalar
@Trashy nin attığı farklı bir server türü olsa mantıklı sıfırdan yapmak ama standart ı arıyorum müsait olunca atarsan sevinirim teşekkürler.

Adsız.png
Aadsız.png
Aaadsız.png

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

2004-2006 Arasındaki envanter görünümünün işine yaramayacağını düşündüğümden atmadım. 3. Fotoğrafın hızlı seçenek ikonları da dosyaların içerisinde mevcut. İşine yarayacak arkadaşlardan konuyla alakalı ekstra lazım olan istedikleri bir şey olursa çekinmeden mesaj atabilirler.​

10001 eklentisini görüntüle10002 eklentisini görüntüle10003 eklentisini görüntüle

2004-2006 Arasındaki envanter görünümünün işine yaramayacağını düşündüğümden atmadım. 3. Fotoğrafın hızlı seçenek ikonları da dosyaların içerisinde mevcut. İşine yarayacak arkadaşlardan konuyla alakalı ekstra lazım olan istedikleri bir şey olursa çekinmeden mesaj atabilirler.​
Yok bunları aramıyorum teşekkürler.

10001 eklentisini görüntüle10002 eklentisini görüntüle10003 eklentisini görüntüle

Teşekkürler

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri