en iyi türk geliştirici?

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
listeye koymayı unuttuğum türk geliştiriciler alınmasın tabii ki hepsinin yeri ayrı. ama en çok öne çıkanlar bu kişiler olduğu için bu kişileri dedim. konuyu gören herkeste eminim tanıyordur. siz ne düşünüyorsunuz? hangisinin yazdığı kodlar daha temiz ve performanslı? ya da sizce hangisi bilgi olarak daha önde?

indir (2).jpg

Dracarys görsel olarakta yaptığı işler güzel bence

Türklere satış yapmayan kişiye en iyi türk dev tagını laik göremedim yapsada o sınıfta değil zaten ama benim gözümde 1.sırayı mali alır hepsinin yazdığı sistemleri bilgili arkadaşlar mantık noktasında karşılaştırma yaparsa zaten anlarlar en iyisi hangisi diye hepsi sistem yapabilir yazabilir ama sistemin yazılış biçimi burada fark yaratıyor

Mali en iyi geliştirici sayılır mı emin değilim. Reverse engineering yapıyor, official sistemleri paylaşıyor, ama kendi yazdığı sistemleri basit kalıyor DracaryS'in sistemlerinin yanında

Ben en iyisi diye bir şey olduğunu zannetmiyorum ya. Herkesin alanı farklı. Mesela bora python / c++ her sistemi yazar ama 64 bit yapamamıştı. Ben de her sistemi yazamam ama Eigen geçirip client / server x64 yaptım.

Ben en iyisi diye bir şey olduğunu zannetmiyorum ya. Herkesin alanı farklı. Mesela bora python / c++ her sistemi yazar ama 64 bit yapamamıştı. Ben de her sistemi yazamam ama Eigen geçirip client / server x64 yaptım.
srcleri paylaşsana bizde bakalım gerçekten yapabildin mi yapamadın mı diye :D

Geri