Çözülemedi Depo zaten açık hatası!

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SerhaTR

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
4.Enventer slotları kilitliydi kaldırmayı denedim ve bu işlemleri yaptım;

C++:
common/length.h

//Arat

#ifdef ENABLE_EXTEND_INVENTORY_SYSTEM
    EXTEND_INVENTORY_SLOT_START = 135,
    EXTEND_INVENTORY_SLOT_MAX = 45,
    EXTEND_INVENTORY_SLOT_END = EXTEND_INVENTORY_SLOT_START + EXTEND_INVENTORY_SLOT_MAX,
#endif

//Değiştir.

#ifdef ENABLE_EXTEND_INVENTORY_SYSTEM
    EXTEND_INVENTORY_SLOT_START = 180,
    EXTEND_INVENTORY_SLOT_MAX = 0,
    EXTEND_INVENTORY_SLOT_END = EXTEND_INVENTORY_SLOT_START + EXTEND_INVENTORY_SLOT_MAX,
#endif

uiinventory.py

//Arat

ITEM_MALL_BUTTON_ENABLE = True
ITEM_FLAG_APPLICABLE = 1 << 14
SYSTEMS_WINDOW=1

if app.ENABLE_EXTEND_INVENTORY_SYSTEM:
    EX_INVEN_COVER_IMG_CLOSE = "d:/ymir work/ui/game/windows/ex_inven_cover_button_close.sub"
    EX_INVEN_COVER_IMG_OPEN = "d:/ymir work/ui/game/windows/ex_inven_cover_button_open.sub"

//değiştir

ITEM_MALL_BUTTON_ENABLE = True
ITEM_FLAG_APPLICABLE = 1 << 14
SYSTEMS_WINDOW=1

#if app.ENABLE_EXTEND_INVENTORY_SYSTEM:
#    EX_INVEN_COVER_IMG_CLOSE = "d:/ymir work/ui/game/windows/ex_inven_cover_button_close.sub"
#    EX_INVEN_COVER_IMG_OPEN = "d:/ymir work/ui/game/windows/ex_inven_cover_button_open.sub

Bu şekilde yaptığımda enventer düzeldi eşya ekleniyor,fakat;

3 enventeri doldurduğumda ve depoyu açmaya çalıştığımda; depo açılıyor 2.defa actığımda ise depoyu depo zaten açık hatası veriyor.

Bütün enventeri silip depoyu açtığımda ise sorunsuz 5 10 deneme yaptım her defasında açılıyor.

Bi yerde silinmesi gereken bi kod var ama bulamadım yardımınızı bekliyorum .Şimdiden Teşekkürler.İyi forumlar...

Konuya son durum belirtilmemiş ve konu zaman aşımına uğradığı için kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri