Burada yeniden başla süre kaldırma

bckntr

Discord : zimbatr
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Bu sistem lonca savaşlarında bug oluşturuyor dikkat etmenizi öneririm

Bu sistem lonca savaşlarında bug oluşturuyor dikkat etmenizi öneririm
Yeni bir sistem değil, sadece süreyi azaltıyor. Ayriyetten 3.buton olarak eklenen do_restart_now sistemi dediğiniz gibi lonca savaşlarında calısmıyor lakin arkadaşın paylaştığı sorunsuz calısıyor. ( Başka bir sorunu varsa iletin lütfen ) Teşekkürler.

Yeni bir sistem değil, sadece süreyi azaltıyor. Ayriyetten 3.buton olarak eklenen do_restart_now sistemi dediğiniz gibi lonca savaşlarında calısmıyor lakin arkadaşın paylaştığı sorunsuz calısıyor. ( Başka bir sorunu varsa iletin lütfen ) Teşekkürler.
lonca savaşı yapıp aynı oyuncuyu yeniden diriltip öldürdüğünde skor artışına bakar mısın hacım 5-10 kere yap her şey düzgün mü, paylaşım için teşekkürler

lonca savaşı yapıp aynı oyuncuyu yeniden diriltip öldürdüğünde skor artışına bakar mısın hacım 5-10 kere yap her şey düzgün mü, paylaşım için teşekkürler
Şuan müsait değilim bi kontrol edeyim gecenin bir yarısı uğraştığım işti kontrol edeyim sorunlar varsa tespit edip düzeltir atarım sorun olmayacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar sanırım siz lonca arenası hiç test etmediniz zaten lonca arenasında dirilmek için süre yok bu paylaştığım sistemle alakası ne hadi onu geçtim siz tam olarak ne sorundan bahsediyorsunuz ?

Bu sistem ZİMBA tarafından düzenlenmiştir.

Sistemi eklemeden arenaya girin yine anında dirileceksiniz bunun skor veya bugla alakası yok paylaştığım sistem sadece süre olan bölgelerde süreyi kaldırıyor loncalık bir durum söz konusu değil !

Bu sistem ZİMBA tarafından düzenlenmiştir.
:eek:

Dostum problem yok olabilir ben var demedim bug oluşuyor dikkat edin dedim ben eklemedim zaten benim ki bir uyarı :D
Dostum bug oluşuyor diyorsun nasıl oluştuğunu soruyorum ölünce yerden kalkmıyor diyorsun ekleyen üyeler öyle bir problem olmadığını söylüyor ve ben yinede kendim test ediyorum her hangi bir bug veya bir sorun yok ekleyen üyeler burada sorun yaşamıyorlar :)

Dostum bug oluşuyor diyorsun nasıl oluştuğunu soruyorum ölünce yerden kalkmıyor diyorsun ekleyen üyeler öyle bir problem olmadığını söylüyor ve ben yinede kendim test ediyorum her hangi bir bug veya bir sorun yok ekleyen üyeler burada sorun yaşamıyorlar :)
ortalığı karıştırdım galiba birazcık :D

@dna321 Hocam bu bir sistem değil, 3. bir button eklenmiyor, yeni bir do_restart_now fonksiyonu eklenmiyor. do_restart'ın yeniden doğma süresini sadece 10-8sn'den 0 yapmış. Sadece süre ile değişiklik var. :)

Geri