Çözüldü + Basma Sorunu, Bu eşya daha iyi hale gelemez.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

danyar57

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar
Serverde hiçbir iteme + basılmıyor ne kutsama kağıdıyla ne büyülü metalle ne de demirci ile hep şu hatayı veriyor. "Bu eşya daha iyi hale gelemez."
Kontrol ettim item proto da ve refine protoda sorun yok. Packtaki item_proto da navicatta yüklü olan.

Örnek olarak; Deri Ayakkabı +0 >> 15000 koduna sahip; refined_vnum 15001 ( yani +1 hali) refine set 190 değeri girili halde. Refine proto' da 190 ıd 'ye sahip satır var. Ve item istememekle birlikte sadece 600 yang istiyor.

CH1 syserr şu şekilde : RefineInformation: RefineInformation NOT GET REFINE SET 190

Sorun nerde anlayamadım. Nerde yanlışlık var söylebilecek olan var mı?

geçme oranını 0 yapmış olma ihtimaliniz var veya 5 tip malzeme istemiş olmalısınız(eğer fixli değilse en fazla 4 adet istenebiliyor)

Refine protoya gelip yeni bir vnum oluşturup kaydedin ve protoya yeni oluşturduğunuz refined vnumu doğru konuma yazıp deneyin

geçme oranını 0 yapmış olma ihtimaliniz var veya 5 tip malzeme istemiş olmalısınız(eğer fixli değilse en fazla 4 adet istenebiliyor)

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Kontol ettim. Geçme oranı 0 değil 5 tip malzemede istemiyor fixli durumda.

Refine protoya gelip yeni bir vnum oluşturup kaydedin ve protoya yeni oluşturduğunuz refined vnumu doğru konuma yazıp deneyin

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yaptım ama hocam yine bulamıyor sanki refine_proto yu okumuyor gibi.

Başka çözümü olan var mı?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri