Altyapı Server Files - Güncel Kütüphane - Mainline - Clang - c++2b - Vs2022

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Hepinize selamlar değerli dostlarım bugün sizlere bir katkı için daha buradayım. Öncelikle bu filesi hazırladığı için Dev'den TMP4 isimli arkadaşa teşekkür ederim. Filesin özellikleri başlıkta da belirttiğim gibi fakat ben yine de aşağıya yazayım. Sourceler kısmı blackdragonx61'in elinden geçmiş. Game tarafı c++2b ve clang kullanıyor. Mysql sürümü ise 5.5. Client tarafı ise vs2022 ve c++'nın son sürümünü kullanmaya ayarlanmış. Server fileste 15 tane dil bulunuyordu fakat ben türkçe diline sabitledim ve bazı scriptleri türkçeleştirdim. Server filesi kullanmadan önce size bir uyarı yapmak istiyorum. Filesin kütüphaneleri genel olarak çok üst seviyede. Sistem eklerken çıkarırken zorlanabilirsiniz. Şahsen ben bir tane client optimizasyon sistemi eklemek için 15 dakika uğraştım. Bazı şeyleri değiştirmek elden geçirmek gerekti. Bu yüzden bu işlere yeni başlıyorsanız bu filesi kullanmanızı kesinlikle
TAVSİYE ETMEM.

Şimdi aşağıya filesten 1 görüntü, link ve virüs total bırakarak sözü bitiriyorum. İyi forumlar dilerim.

Bir de not düşeyim. Rarın içinde verdiğim hazır vdiyi kullanın. Yoksa paket listesinde hata alabilirsiniz. Oyun cd /usr/metin2 yolunda kurulu. Srcler ve server aynı klasörün içinde. Aşağıya tüm bilgileri bırakıcam.

117197_7b13caa2a9e06860d988c69d8c0aec2d.jpg

İndirme Linki

Sırasıyla şifreler:

VDI

kullanıcı adı: root
şifre: 12345

Mysql

kullanıcı adı: root
şifre: 12345

Oyun içi hesap

kullanıcı adı: admin
şifre 12345

Virüs Total Sonucu

117199_dfe0774502e12c01e7e0efb18d07befd.png

linkler ölü olduğu ve benim elimde de olmadığı için konu kilit. elinde link olan varsa rapor butonuyla ulaştırabilir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri