Source kraizy.tgz -> Güncellenmiş Mainline Dosyaları | GCC9 | FreeBSD 11.4

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Site yetkilisi
Admin
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

Bildiğiniz üzere piyasada temiz ve el değmemiş bir altyapı bulmak çok zor. Paylaşılanların neredeyse hepsinde bir şekilde ufak tefek de olsa düzenlemeler yapılmış oluyor. Paylaştığım dosyalarda bu bahsettiğim ufak tefek düzenlemeler dahi bulunmamaktadır.
Velhasıl, sıfır ve bomboş bir altyapı bulmak pek kolay olmadığı için ben de kraizy.tgz içindeki mainline dosyalarını güncelleyip böyle bir paylaşım yapmak istedim.

Yapılanlar:
Sadece build sırasında alınan birkaç warningi fixledim(gizlemedim.)
Ancak çözmeniz gereken bir hayli fazla warning hala mevcuttur. Ek olarak Libserverkey ve Hackshield kaldırıldı.
Bunların dışında en ufak bir düzenleme yapılmamıştır.

Kısaca özellikler:
- GCC9
- FreeBSD 11.4 ve üzeri.
- Cryptopp 8.2
- Boost 1.73
- lzo 2.10

Ek bilgi: Bu paylaşım files paylaşımı değildir. Bu yüzden dosya içeriğinde Client source, database, game dosyaları vb. BULUNMAMAKTADIR.
Sadece güncel sürüme yükseltilmiş mainline server source dosyaları bulunmaktadır. Sıfırdan başlayıp her şeyi tek tek kendi tecrübesiyle yapmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyenler için bir altyapı olması amacıyla paylaşıyorum.

-> Düzenlemeler, files haline getirip kullanmak, database oluşturma, fixler, client uyarlaması ve aklınıza gelen diğer her şey kullanıcının kendisine aittir.

Build esnasında makinanızdaki değişikliklere bağlı olarak hatalar alabilirsiniz.(lib hatası gibi)
Bu gibi durumların paylaşılan dosyalarla alakası yoktur, gerekli olan eklentilere sahip olduğunuz sürece hiç bir hata almadan build alabilirsiniz.

service.h:
C++:
#ifndef __INC_SERVICE_H__
#define __INC_SERVICE_H__

#define _IMPROVED_PACKET_ENCRYPTION_ // ÆĞŶ ¾ÏÈ£È °³¼±
//#define __AUCTION__
#define __PET_SYSTEM__
#define __UDP_BLOCK__
#endif

Ekran Görüntüsü(FreeBSD 11.4):
buildd.jpg

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Kullanacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi forumlar.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Geri