Yardım 1 İtemi x ya da y ile satın almak

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

allien

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhabalar, oyuncuların bir itemi npc'den x veya y ile satın alabilmelerini istiyorum. navicat üzerinden bunu nasıl ayarlayabilirim?

örneğin ; %20 ritüel taşı 10k büyülü metal veya 5x %10 ritüel taşı ile alınabilisin şimdiden teşekkürler..

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Screenshot-1.png

NOT : Alıntıdır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
ilettiğiniz sistem zaten var. bahsettiğim olay şu; eklediğiniz görselde 300x kırmızı inci ile alabiliyor itemi, fakat ben 300x kırmızı inci veya 300x mavi inci ile alınabilmesini istiyorum.
sqlsi olması lazım. oradan item kodunu bulup sağındaki değerleri ayarlamanız gerek.

diğerleride kayboluyor derken
2 farklı satın alma seçeneği eklemek istediğim item, npc kısmında kayboluyor örneğin itemshop sqli bu şekilde;

100066 - %20 ritüel taşı
100065 - %10 ritüel taşı

sql'de göründüğü gibi şuan 5000x tane büyülü metal verip 1x %20 ritüel taşı alabiliyorsunuz, bunun yanı sıra 5 tane %10 verip de alabilinmesini istiyorum.

Dosya Eklentileri

• shop_item.rar
    1,6 KB · Gösterim: 0
2 farklı satın alma seçeneği eklemek istediğim item, npc kısmında kayboluyor örneğin itemshop sqli bu şekilde;

100066 - %20 ritüel taşı
100065 - %10 ritüel taşı

sql'de göründüğü gibi şuan 5000x tane büyülü metal verip 1x %20 ritüel taşı alabiliyorsunuz, bunun yanı sıra 5 tane %10 verip de alabilinmesini istiyorum.
he sen öyle istiyorsun. o zaman olmayabilir ondan emin değilim.

Bunu aynı anda yapabileceğin bir sistem yok en azından benim gördüğüm farklı levellerde npc içeriklerini değiştirebiliyosun ama dediğin şey anladığım kadarıyla 1 itemi 1 20lik ritüelle alsın ama 10luklardan 2 tane varsa onlada alabilsin bunun için cube ekleyip 2 item ekleyebilrsin sanki öyleymiş gibi görünür yada TheAdmin33 ün dediği gibi 2 item eklersin npcye farklı şeylerle alınsın diye öbür türlü çok uğraşırısn.

Geri