Çözüldü Biyolog Safra Problemi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

viquality

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar, daha önce farketmemiştim envantere bağlı uzaktan biyolog sistemini kullanıyorum sorunsuz. Fakat biyolog NPC sinde ve Uzaktan NPC (ikiside aynı)
bağlandığımda itemleri satın almaya çalıştığımda safra ile satın alma durumu meydana geliyor. Yani 1M fiyat belirlememe rağmen sağ tık -> satın al dediğimde yeterli nesne yok diyor. (count,price,witemVnum) yönteminde sorun yok onuda belirteyim. Sadece biyologda böyle oluyor.

Sorunu anlamak adına yang ile alım yerine witenVnum yöntemiyle yani biyolog parşömeni ile npcden biyolog itemi satın almayı denedim. Sorunsuzca alabiliyorum. Yang ile satmaya çalıştığımda ise yang olmasına rağmen safra ile satın alıyormuşum gibi gönüyüor ve itemi alamıyorum.

Bu neden kaynaklanabilir acaba bilginiz varmı?

Çift taraflı biyologdan dolayı sıkıntı olmuş konu çözüldü olarak işaretlenebilir.
Biyolog parşömeni ile devam edilmesi çözümdür fakat open_range_npc ile farklı bir vnum ile yönlendirerek yang ile alınmasını sağladım.

Nasıl çözdüğünüzü açıkladığınız için teşekkürler. Konuyu çözüldü işaretleyip kilitledim. Verdiğiniz bilgi sayesinde benzer sorunları yaşayanlar için güzel bir kaynak olmuş oldu. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri