Yardım K Envanterinden Offline Shop'a Kurulan İtemi Satın Alınca K Envanterine Gelmiyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

comutansago

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle hepinize iyi günler iyi çalışmalar diliyorum. Görevde olduğum için fotoğraf koymadan, profesyonel anlamda detaylandıramadankonu açıyorum. Nefertiti2 server files kurdum 1-99 ve üzerinde düzenlemeler yapıyorum. Çok profesyonel değilim ama iyi yönlendirme ile sorunları büyük ölçüde giderdim. Başlıkta da belirttiğim gibi K envanterinde olan itemi offline shopa kurduğum zaman başka oyuncu o itemi aldığında pazarı kuran karaktere yang gidiyor fakat alan karaktere item gitmiyor. Bu sorun Sadece k envanterinde kurulan itemler alındığında oluyor. Normal envanterde olan itemi kurduğum zaman karşı taraf itemi alabiliyor.
Diğer bir husus 4 envanter olan filesimde birinci ve ikinci envanter dolu olduğu zaman üçüncü ve dördüncü envantere "ticaretten" item verilmiyor. Bu hatalar ile alakalı src denen dosyaları mi düzenlemek gerekiyor. Hangi uygulama ile açılır, nasıl servere entegre edilir. Yardımcı olan olursa gerçekten çok mutlu olurum. Umarım problemimi izah edebilmişimdir. Sw yapısında yapılacak oynamalar ile alakalı bilgim yok denecek kadar az. Affınıza sığınarak bilgilerinizden tecrübelerinizden istifade etmek istiyorum.

Aynı zamanda k envanterindeki itemi pazara koyduğunda başka bir karakterden itemi çektiğim zaman item hem k envanterine gelmiyor hem de normal envanterdeki item siliniyor. Ne yapmam lazım

Geri