Server Files 1-105 Altyapı SF Tertemiz!

oyuna girince bayrak seçtiğimiz anda client kapanıyor komple sorun nedir
Karşılaştığınız hatanın çözümü için configlerin içerisinde yazan ip adreslerini düzenlemeyi unutmuş olabilirsiniz veya atladığınız bir kısım olabilir. Oyunun istemci tarafında bulunan sistem hataları adlı dosyayı kontrol ediniz (syserr.txt) . Bilişimin size verdiği sanal sunucuya kurulum yapıyor iseniz proxy ip özelliğini kaynak kodunuza dahil edip game ve db dosyalarını derlemeniz gerekmektedir. Derlediğiniz game ve db dosyalarını gerekli dizine çıkartın ve oyunu yeniden başlatın.

Karşılaştığınız hatanın çözümü için configlerin içerisinde yazan ip adreslerini düzenlemeyi unutmuş olabilirsiniz veya atladığınız bir kısım olabilir. Oyunun istemci tarafında bulunan sistem hataları adlı dosyayı kontrol ediniz (syserr.txt) . Bilişimin size verdiği sanal sunucuya kurulum yapıyor iseniz proxy ip özelliğini kaynak kodunuza dahil edip game ve db dosyalarını derlemeniz gerekmektedir. Derlediğiniz game ve db dosyalarını gerekli dizine çıkartın ve oyunu yeniden başlatın.
rica etsem yardımcı olurmusunuz bana uzaktan bağlanıp

şu filesin kapalı pack dosyaları yok mu ya 3 saattir öldüm bir türlü açamıyorum packi direkt client olarak paylaşan olursa cok sevinirim

konu paylaştım .az efordan kastınız nedir anlamadım.takla felanmı atmak lazım?
takla atmanıza gerek yok :D ama atmak istersenizde ona karışamam.

MMO Tutkunları Rankları (Genel Anlatım)

buradaki konudan ranklarımızın nasıl alındığını okuyup öğrenebilirsiniz.

bu arada sırf mesaj kasmak için sürekli konulara teşekkürler gibi spam atarsanız hem mesajlarınız silinir hem de cezai işlem uygulanır bilginiz olsun.

Son düzenleme:
takla atmanıza gerek yok :D ama atmak istersenizde ona karışamam.

MMO Tutkunları Rankları (Genel Anlatım)

buradaki konudan ranklarımızın nasıl alındığını okuyup öğrenebilirsiniz.

bu arada sırf mesaj kasmak için sürekli konulara teşekkürler gibi spam atarsanız hem mesajlarınız silinir hem de cezai işlem uygulanır bilginiz olsun.
mesaj kasmayı ilk defa senden duydum gerçekten.öyle bir derdim yok tek istediğim insanların dosyalara zorlanmadan erişebilmesi.

Geri