Server Files 1-105 Altyapı SF Tertemiz!

pack klasörü oluşturun Pack içine serverbaslik.cfg serverip.cfg servername.cfg oluşturun ardından makepack klasörüne girin pack.py ile paketleyin serverip.cfg ip adresinizi yazacaksınız.

Biraz araştırma yaptım ve herşeye rağmen sorun yaşayacak olursanız client ile ilgili, yaptığım araştırma sonucunda kaybetmiş olduğum bütün dosyaları tek bir linkte içeren bir bağlantı linkini sonunda bulabildim :) büyük ihtimalle client uyuşmamazlık sorununuz varsa çözülecektir(sadece sorun yaşayanlar uygulasın).

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Karşılaştığınız sorunları test edip deneyerek gerek çözüm üretiyor gerekse gerekli çözüm yolunu sunuyorum.

[Bilgi] Bir sorun oluştu. (71194,71195,71196) Okey sandıkları kodlarına dair herhangi birşey rastlanamadı tarafımca.

Special_item_group.txt dosyasını açın ve aratın

Group demirkutu

üstüne bu vereceğim kodları ekleme yapın

Kod:
Group    bronzokeysandigi
{
    Vnum    71196
    1    50513    1    15
    2    50216    1    15
}

{
    Vnum    71194
    1    16045    1    15
    2    16065    1    15
    3    16084    1    15
    4    16104    1    15
    5    16124    1    15
}

{
    Vnum    71195
    1    16045    1    15
    2    16065    1    15
    3    16084    1    15
    4    16104    1    15
    5    16124    1    15
}

Dipnot 1 : Görsel düzeltme uygulaması olarak Bunu yazısı değiştirildi.

locale_game.txt açılır ve alttaki verdiğim ile değiştirmesi sağlanılır.

Kod:
SELECT_CHANGE_FAILURE_STRANGE_NAME    Karakter oluşturulamıyor, lütfen tekrar dene!

Her fileste olduğu gibi bu fileste de klasik olan yıllardır çözülememiş hata burda da devam ediyor, uygulayın çözümü paylaştım forumda tıkla ve çözüme git!

Eski efsun botu eigen sürükledikten sonra botta soruna neden oluyor tam olarak sağlıklı çalışmıyor tarafımca eigen güncellendi bu yorumuma sabitledim.

@oricanxd adlı arkadaşımız söylediği ve önemli olduğunu düşündüğüm için buradan kendisine tekrardan analizleri için teşekkür ediyorum ve
bana iletilen mesajı aynen buraya aktarıyorum ;

1 Filesteki questleri elden geçirip make.sh ile hepsini okutunuz başlangıçta 75 level itemleri vermektedir, düzeltiniz. (Yeni hesap açtıktan sonra bununla alakalı olarak quest ekranda kalma sorunu yaşayabilirsiniz)
2 Questleri hallettikten sonra büyük ihtimalle düzelecek ama cesaret pelerin sorununu yaşamanız olası, yakın zamanda düzeltilecek ve konuya çözümünü ekleyeceğim en kısa zamanda bilginize sunarım.

Dosya Eklentileri

• eigenmods.7z
    7,3 KB · Gösterim: 15
Son düzenleme:
Merhaba bu files bende kurulu şuan acaba hesap güvenliği sistemini nasıl devre dışı bırakabilirim?
service.h dosyasından olur mu? Game dosyasını build edip güncellersem?

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Hesap güvenliğine ait herhangi bir yazı bulursanız pack içerisinde client source kodları geçecek yerleri tespit edebilirsiniz. Client sourcede olan kodlarında aynı şekilde game sourcede bir karşılığı vardır isterseniz yardım edebilirim program aracılığıyla bağlanarak :)

Hesap güvenliğine ait herhangi bir yazı bulursanız pack içerisinde client source kodları geçecek yerleri tespit edebilirsiniz. Client sourcede olan kodlarında aynı şekilde game sourcede bir karşılığı vardır isterseniz yardım edebilirim program aracılığıyla bağlanarak :)
Çok memnun olurum özel mesaj gönderiyorum :)

Geri