Premium Üyeler İçin Konular

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
ya tüm ana sayfa komple premium paylaşım dolu madem biz kullanamicaz premiumlar için özel yerde paylaşın bunu 1-2 konu sadece şey olsa tamam ayıp ya görmemiş gibi premiumlara özel bölüme tek tek link koyulsun premium içeriklerin normal bölümlerde paylaşılması yasaklansın buna bi çözüm bulun

@Whistle
@LikapaTR

Çözüm
ya tüm ana sayfa komple premium paylaşım dolu madem biz kullanamicaz premiumlar için özel yerde paylaşın bunu 1-2 konu sadece şey olsa tamam ayıp ya görmemiş gibi premiumlara özel bölüme tek tek link koyulsun premium içeriklerin normal bölümlerde paylaşılması yasaklansın buna bi çözüm bulun

@Whistle
@LikapaTR
Merhaba,
Öncelikle Premium rankının avantajlarından bir tanesi bu olmaktadır. Konu sahibi tarafından premium üyelik şartı koyulan içerikleri indirebilmek için mecburi olarak premium üyelik almanız gerekiyor. Ancak premium alan kullanıcılara zorla içeriklerinizi premium rankına özel paylaşacaksınız diye Yönetim ekibi olarak özel olarak almış olduğumuz bir karar değildir. Bu durumda isteyen üyemiz "Premium Rank" ına özel...
Niye reklam mı yapamıyon ? Konu olarak alt da mı kalıyor ? Reklama satışa özel yer açılsın o zaman bende satışları görmek istemiyorum. anasayfada mantıklı mı sence ?
Ekonomi kötü diye vip sistemini siteden kaldıralım o zaman bagışta olmasın site yetkilileride nerden kazanırsa kazansın.
az önce fark etti isende arkadaşın biri forumda 10 kişi var günlük dedi niye acaba konu olmayıp özel içerik olmadıgı için olabilir mi... sen öyle düşünüyorsun fakat bende bir forma girdiğimde vip aldıgımda bana özel ne veriyor diye bakıyorum.
EKONOMİ KÖTÜ ÜCRETLİ SATTIKLARI BEDAVAYA PAYLAŞ SİTENE GİRİNCE ÜCRETLİ Mİ DİYİP GERİ ÇIKIYORUM.
Yapma arkadaşım! Senin gerçekten insanlara yardımcı olmak 1. amacın olmuş olsaydı konulara setlerin fiyatlarını yazmazdın kendimizi kandırmayalım.

Niye reklam mı yapamıyon ? Konu olarak alt da mı kalıyor ? Reklama satışa özel yer açılsın o zaman bende satışları görmek istemiyorum. anasayfada mantıklı mı sence ?
Ekonomi kötü diye vip sistemini siteden kaldıralım o zaman bagışta olmasın site yetkilileride nerden kazanırsa kazansın.
az önce fark etti isende arkadaşın biri forumda 10 kişi var günlük dedi niye acaba konu olmayıp özel içerik olmadıgı için olabilir mi... sen öyle düşünüyorsun fakat bende bir forma girdiğimde vip aldıgımda bana özel ne veriyor diye bakıyorum.
"EKONOMİ KÖTÜ ÜCRETLİ SATTIKLARI BEDAVAYA PAYLAŞ SİTENE GİRİNCE ÜCRETLİ Mİ DİYİP GERİ ÇIKIYORUM. O ZAMAN BUNU YAP ÖNCE KENDİN."
sen lafı niye farklı yerlere çekiyorsun

Yapma arkadaşım! Senin gerçekten insanlara yardımcı olmak 1. amacın olmuş olsaydı konulara setlerin fiyatlarını yazmazdın kendimizi kandırmayalım.
Vip bölümde çekicilik olması sebebiyle yazılan şeydir o euro kısmı ki zaten fiyatıda odur yani. yazışımda bir sorun yok siz art niyetlisiniz. madem diğer forumlarda bedava bunlar o zaman konular açıp paylaşın bedavaya yada gidin ordan indirin ..

Vip bölümde çekicilik olması sebebiyle yazılan şeydir o euro kısmı ki zaten fiyatıda odur yani. yazışımda bir sorun yok siz art niyetlisiniz. madem diğer forumlarda bedava bunlar o zaman konular açıp paylaşın bedavaya yada gidin ordan indirin ..
Art niyetli mi, haha xd ben bu üyeliği kategorilerdeki konulardan bir şeyler indirmek için almıyorum. Tek bir alma sebebim var o da konumu 3 saatte bir yukarıya taşıyabilmek. Ve forumun bana sunmuş olduğu nimetten yararlanmak. Bunda nasıl bir art niyet olabilir?

Ayrıca daha fazla tartışmaya katılmayacağım. Yetkililerden ricam bu konunun içeriğinde olduğu gibi mağduriyetimizi duymanız. Teşekkürler iyi forumlar.

burda paylaşcam bedavaya sırf vip üyelik alınmasın diye, aslında amacım gizliden gizliye forumu batırmak...

ya 20 tl ne ya gel sadaka verim sana :D sıkıntım varmış
@Mavi Ruh

Sevdiğim severek takip ettiğim birisin benim canımı sıkma olur mu seni kırmak istemem..
Üstelik sorun burda @hasanmacit in hakaret etmesi, aşalayıcı konuşması, forum düzenini bozması. insan gibi bana dese biri gelip benden istese ya kardeşim param yok paylaşmışsın bana atar mısın dese atarım modelleri sorun degil. ama sıkıntı arkadaşın aşalayıcı ve hareket ve kin dolu cümleleri. Mavi Tikli insanlar forum kurallarına göre örnek olmalı ben bir örnek görmiyorum bence yönetim mavi tiki almalı düşürmeli çünkü hak ettiğini düşünmüyorum. Mavi tikli birininde "haksız" sebeplerle böyle uslupta kendini bişey zannetip konuşmasıda ayrı bir konu @Aksu biz olsak banlanmıştık ? görünce gerekli cezai işlemi ve uyarıyı yaparsınız diye düşünüyorum​
@Aksu
@Whistle
@LikapaTR

Fark etti iseniz birden fazla hakaret ve aşalacıyı konuşması mevcut arkadaşın insan gibi rica edebilirdi. sadaka ha :) daha vip üyelik alamıyoruz ekonomi diye aglayan adam mı bana sadaka verecek... Sen git vip üyelik al dostum o parayla benden.​

Son düzenleme:
@Mavi Ruh

Sevdiğim severek takip ettiğim birisin benim canımı sıkma olur mu seni kırmak istemem..
üstelik sorun burda @hasanmacit in hakaret etmesi, aşalayıcı konuşması, forum düzenini bozması. insan gibi bana dese biri gelip benden istese ya kardeşim param yok paylaşmışsın bana atar mısın dese atarım modelleri sorun degil. ama sıkıntı arkadaşın aşalayıcı ve hareket ve kin dolu cümleleri. Mavi Tikli insanlar forum kurallarına göre örnek olmalı ben bir örnek görmiyorum bence yönetim mavi tiki almalı düşürmeli çünkü hak ettiğini düşünmüyorum. Mavi tikli birininde "haksız" sebeplerle böyle uslupta kendini bişey zannetip konuşmasıda ayrı bir konu @Aksu biz olsak banlanmıştık ? görünce gerekli cezai işlemi ve uyarıyı yaparsınız diye düşünüyorum
görgüsüzlük gibi olmasın banka hesabımda 4000 küsür tl para var allaha şükürler olsun keseme bereket olsun. buradaki olay farklı sen anlamak istemiyorsun. kimseyle hakaretli, üstten konuştuğum yok. banlanacak ya da cezai işlem görecek bir şey de yapmadım.

ayrıca metin2 ile ilgilenmiyorum bile bide sana param yok diyip özelden isteyecekmişim ahahahah.

görgüsüzlük gibi olmasın banka hesabımda 4000 küsür tl para var allaha şükürler olsun keseme bereket olsun. buradaki olay farklı sen anlamak istemiyorsun. kimseyle hakaretli, üstten konuştuğum yok. banlanacak ya da cezai işlem görecek bir şey de yapmadım.
Bak bana ettiğin hakaretleri kendin aynısı gibi davranıyorsun. allah bereket versin kardeş.. bizene senin cebindeki parandan hesabındaki parandan bizene ya ne anlatıyon sen ? "TELEFONUNUDA ÇIKAR BAKIYIM" oldu olacak "TAM" olsun :D

Son düzenleme:
bak bana ettiğin hakaretleri kendin aynısı gibi davranıyorsun. allah bereket versin kardeş bizene senin cebindeki parandan hesabındaki paran bize ya ne anlatıyon sen ?
kardeşim ne kullanıyorsan kullanma artık... yaramıyor sana...

kardeşim ne kullanıyorsan kullanma artık... yaramıyor sana...
Ben bişey kullanmıyorumda sen kendinde degilsin sanırım. "Görgüsüz, Türkçe Yazmasını Öğren, Sadaka Veriyim Sana, " gibi birsürü hakaret ve aşalayıcı konuşma yapıyorsun. Uyarıda bulunmama ragmen aynı uslup ile hakaret ediyorsun ve aşalıyorsun. Yaptıgın ayıp ve saygısızlık..
Vip almaya durumu olmayacak kadar düşen arkadaşlar yazsın özelden atıyım modelleri sorun degil düşenin arkasında degil yanındayım.
Düşmeyen parası olanda alsın zahmet olmazsa vip üyelik yada benim eğitim setimi yani... Bunda olay çıkarak birşey yok..
MMO TUTKUNLARI youtube kanalına 2 video çekiyon usta üyesin mavi tikin vb. var diye sen kendini diğerlerinden yüksek görmeye başlamışsın bence bu en kötü durumdur. tamam ülkece psikolojimiz bozuk ama sendeki farklı bişey bir ara baktır hakaret degil tavsiyedir ciddi sorunların olabilir. .​

Son düzenleme:
Konuyu uzatmıyorum sende uzatma adminler gerekeni yapar. rica ederim cevap verme daha fazla...​

Son düzenleme:
Ben bişey kullanmıyorumda sen kendinde degilsin sanırım. "Görgüsüz, Türkçe Yazmasını Öğren, Sadaka Veriyim Sana, " gibi birsürü hakaret ve aşalayıcı konuşma yapıyorsun. Uyarıda bulunmama ragmen aynı uslup ile hakaret ediyorsun ve aşalıyorsun. Yaptıgın ayıp ve saygısızlık..
Vip almaya durumu olmayacak kadar düşen arkadaşlar yazsın özelden atıyım modelleri sorun degil düşenin arkasında degil yanındayım.
Düşmeyen parası olanda alsın zahmet olmazsa vip üyelik yada benim eğitim setimi yani... Bunda olay çıkarak birşey yok..
MMO TUTKUNLARI youtube kanalına 2 video çekiyon usta üyesin mavi tikin vb. var diye sen kendini diğerlerinden yüksek görmeye başlamışsın bence bu en kötü durumdur. tamam ülkece psikolojimiz bozuk ama sendeki farklı bişey bir ara baktır hakaret degil tavsiyedir ciddi sorunların olabilir. .
bu tavır forumdaki belirli kişilereyse sadece problem bende değil belirli kişilerde bence. yoksa şeker gibi insanımdır. tanıyan bilir.

bu tavır forumdaki belirli kişilereyse sadece problem bende değil belirli kişilerde bence. yoksa şeker gibi insanımdır. tanıyan bilir.
Fazla konuşma istersen böyle nadir zamanlarda gerçek yüzler çıkı verir ortaya.. fark etmez ne gibi olursan ol bu forumda rahat rahat hakaret edebilme veya bana öyle konuşma hakkına sahip degilsin. forum kurallarına göre banlanman gerek ama neyse ben karışmıyorum. Sadece rica ederim o mavi tik usta üyelik etiketine yakışır davran ve örnek ol..

"BENCE SONRASINDA BÖYLE KONUŞANLARINDA CEZA ALANLARINDA ETİKETİ DÜŞMELİ ETİKETİ RANKI ALDIM DAHA DÜŞMEZ RAHATLIYLA İNSANLAR BÖYLE DİĞER İNSANLARLA KONUŞMAMALI." üyelere kötü örnek sergileyenlerden düşürülmelidir.​

Son düzenleme:
Fazla konuşma istersen böyle nadir zamanlarda gerçek yüzler çıkı verir ortaya.. fark etmez ne gibi olursan ol bu forumda rahat rahat hakaret edebilme veya bana öyle konuşma hakkına sahip degilsin. forum kurallarına göre banlanman gerek ama neyse ben karışmıyorum. Sadece rica ederim o mavi tik usta üyelik etiketine yakışır davran ve örnek ol..

"BENCE SONRASINDA BÖYLE KONUŞANLARINDA CEZA ALANLARINDA ETİKETİ DÜŞMELİ ETİKETİ RANKI ALDIM DAHA DÜŞMEZ RAHATLIYLA İNSANLAR BÖYLE DİĞER İNSANLARLA KONUŞMAMALI." üyelere kötü örnek sergileyenlerden düşürülmelidir.
adamım sen ne anlatıyon ya yarım saattir xd banlanacakmışım bide hatta rütbemde düşecekmiş daha verilmicekmiş

adamım sen ne anlatıyon ya yarım saattir xd banlanacakmışım bide hatta rütbemde düşecekmiş daha verilmicekmiş
Tabi forum da bi ayrıcalıgın oldugunu düşünüyorsan veya sana hakaret etmek serberst ise banlanmazsın. uyarılır geçilirsin. mantıken forum kurallarını ihlal ediyorsun ve ben ondan bahsetiyorum öyle demem normal. sana bu güveni ne veriyor bilmem bir insanın böylesine hakaret edip rütbem düşecekmiş diye gülmesi forum için acınası bişey neyse çok şey derimde hakarete girmeyelim... Kaç yaşındasın anlamanda sorun mu var ? tamam da abartma adminler konunu gördü isterlerse konu hakkında inceleme ve çalışma yaparlar uzatma diye ikaz diyorum hayla hakaret hayla tersine davranış sergiliyorsun. Uzatma yeterli.​

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri