Premium Üyeler İçin Konular

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
ya tüm ana sayfa komple premium paylaşım dolu madem biz kullanamicaz premiumlar için özel yerde paylaşın bunu 1-2 konu sadece şey olsa tamam ayıp ya görmemiş gibi premiumlara özel bölüme tek tek link koyulsun premium içeriklerin normal bölümlerde paylaşılması yasaklansın buna bi çözüm bulun

@Whistle
@LikapaTR

Çözüm
ya tüm ana sayfa komple premium paylaşım dolu madem biz kullanamicaz premiumlar için özel yerde paylaşın bunu 1-2 konu sadece şey olsa tamam ayıp ya görmemiş gibi premiumlara özel bölüme tek tek link koyulsun premium içeriklerin normal bölümlerde paylaşılması yasaklansın buna bi çözüm bulun

@Whistle
@LikapaTR
Merhaba,
Öncelikle Premium rankının avantajlarından bir tanesi bu olmaktadır. Konu sahibi tarafından premium üyelik şartı koyulan içerikleri indirebilmek için mecburi olarak premium üyelik almanız gerekiyor. Ancak premium alan kullanıcılara zorla içeriklerinizi premium rankına özel paylaşacaksınız diye Yönetim ekibi olarak özel olarak almış olduğumuz bir karar değildir. Bu durumda isteyen üyemiz "Premium Rank" ına özel...
tek konuda toparlamış olsaydı daha güzel olabilirdi böyle gerçekten kötü görünüyor

Anlamadıgın nokta tevfik olması adamlar bu hizmeti anma hizmeti olarak vermediler demi ? başka biri görücek herkese açık olucakki gelen kişi görüp alıp siteye ve eğitim serime katkı sağlayabilsin. Bu sebepten hepsi vip olarak paylaşım. Bak burda yeni sorular bölümü var yardım kısmına bir mudehale olmuyor zararıda yok. gördüğüm kadarıyla şuan açtıgın tek konuda bu konulardanda sana dokunan yok sorun ne anlamadım vip olması mı ? İşleyiş bu şekilde herkese açık ekrandan ve herkese açık olmalı vip olarakki vip olmayanlar görebilsin ve vip almaya teşfik olsun. :)

1223.PNG

Son düzenleme:
Bu foruma günde 10 kişi anca giriyordur, premium yapın ki konuları bu sayı 1 - 2 civarına düşsün (y)

tek konuda toparlamış olsaydı daha güzel olabilirdi böyle gerçekten kötü görünüyor
Tek konuda toparlamıycam bilerek yaptım çünkü amaç vip e kişi çekebilmek veya vip kısmını doldurabilmek çünkü tek bir konuda binlerce kostum olsa mı daha iyi yok tek tek 50 euro 100 euro şeklinde daha fazla konu mu dikkat çekip site içerisinde vakit geçirmene yardımcı olur. zaten paylaşacağım 1bin ve geçgin konu var durmadan paylaşırsam sizede sıkıntı olur 1 konu açamazsınız fakat sabah 1 kere açtım 10 adet rahatsızlık olmasın diye simdi gene aynı şekilde, sizin bahsettiğiniz hızlı yükleme yaparsam sene 2025te biter anca :)

Son düzenleme:
Bu foruma günde 10 kişi anca giriyordur, premium yapın ki konuları bu sayı 1 - 2 civarına düşsün (y)
Düşün bakalım dahi neden diğer sitelere daha fazla insan girip ziyaret ederken bu siteye senin deyimin ile 1 2 kişi giriyor sadece. site mi kötü yoksa içerik mi yok yoksa adminler çalışmıyor reklam yapmıyor mu ? hangisi ?​

Son düzenleme:
düşün bakalım dahi neden diğer sitelere daha fazla insan girip ziyaret ederken bu siteye senin deyimin ile 1 2 kişi giriyor sadece. site mi kötü yoksa içerik mi yok yoksa adminler çalışmıyor reklam yapmıyor mu ? hangisi
düzenli içerik yok, site yabancılar tarafından bilinmiyor, metin2 tarih olmak üzere.

sanki metin2.dev e günde 10k kişi giriyor :alsaa:

gören adam premium olduğunu görüp geri çıkar zaten pek bi katkısı dokunmaz
Anlamadıgın nokta tevfik olması adamlar bu hizmeti anma hizmeti olarak vermediler demi ? başka biri görücek herkese açık olucakki gelen kişi görüp alıp siteye ve eğitim serime katkı sağlayabilsin. Bu sebepten hepsi vip olarak paylaşım..
Bak burda yeni sorular bölümü var yardım kısmına bir mudehale olmuyor zararıda yok. gördüğüm kadarıyla şuan açtıgın tek konuda bu konulardanda sana dokunan yok sorun ne anlamadım vip olması mı ? İşleyiş bu şekilde herkese açık ekrandan ve herkese açık olmalı vip olarakki vip olmayanlar görebilsin ve vip almaya teşfik olsun. :)

13233 eklentisini görüntüle
şu konuları görünce vip alma isteği yerine senin görgüsüz biri olabileceğin aklıma geliyor, Premium Üyelere Premium Kostümler başlığı altında tek bir konuda açmak yerine konuyu teker teker görmemiş gibi açman tam bir rezillik.
Tek konuda toparlamıycam bilerek yaptım çünkü amaç vip e kişi çekebilmek veya vip kısmını doldurabilmek çünkü tek bir konuda binlerce kostum olsa mı daha iyi yok tek tek 50 euro 100 euro şeklinde daha fazla konu mu dikkat çekip site içerisinde vakit geçirmene yardımcı olur. zaten paylaşacağım 1bin ve geçgin konu var durmadan paylaşırsam sizede sıkıntı olur 1 konu açamazsınız fakat sabah 1 kere açtım 10 adet rahatsızlık olmasın diye simdi gene aynı şekilde .. sizin bahsettiğiniz hızlı yükleme yaparsam sene 2025te biter anca :)
bırak vipe adamı adminler çeksin sen zahmet etme boşver

gören adam premium olduğunu görüp geri çıkar zaten pek bi katkısı dokunmaz

şu konuları görünce vip alma isteği yerine senin görgüsüz biri olabileceğin aklıma geliyor, Premium Üyelere Premium Kostümler başlığı altında tek bir konuda açmak yerine konuyu teker teker görmemiş gibi açman tam bir rezillik.

bırak vipe adamı adminler çeksin sen zahmet etme boşver
İstediğin foruma bak tamam mı ? Premiuma vip e yani konular tek tek açılır. sonuna euro konulur ki dikkat çeksin ve üyeler vip üyelik alsın diye.. hiç bir forumda 100 adet kostumu tek linkte paylaşan yoktur varsada nadirdir oda ücretsiz kısmındadır. Üyeler buruya senle sohbete gelmiyor 1. yardım almaya geliyor ki konulardan harici kısmı var onun. 2. dosya bulmaya geliyor ki forumda bu benim sahsi görüşüm dosya yok. vipte hiçbirsey yok. ücretsiz olanlarda çok normal heryerde olan seyler. üstelik "görmemiş" "görgüsüz"ifadesi kullanarak hakaret etmene gerek var mı ? anlamanı beklemiyordum. Özel vip içinde modellere yer yok vip bölümü var fakat boş muhabbet dolu asıl vip alıp orayı gören kaçar daha vip almaz. bu siteninde gelirleri giderleri var demi ?​

Son düzenleme:
istediğin foruma bak tamam mı ? Premiuma vip e yani konular tek tek açılır. sonuna euro konulur ki dikkat çeksin ve üyeler vip üyelik alsın diye.. hiç bir forumda 100 adet kostumu tek linkte paylaşan yoktur varsada nadirdir oda ücretsiz kısmındadır. Üyeler buruya senle sohbete gelmiyor 1. yardım almaya geliyor ki konulardan harici kısmı var onun. 2. dosya bulmaya geliyor ki forumda bu benim sahsi görüşüm dosya yok. vipte hiçbirsey yok. ücretsiz olanlarda çok normal heryerde olan seyler. üstelik "görmemiş" "görgüsüz"ifadesi kullanarak hakaret etmene gerek var mı ? anlamanı beklemiyordum.
özel vip içinde modellere yer yok vip bölümü var fakat boş muhabbet dolu asıl vip alıp orayı gören kaçar daha vip almaz. bu siteninde gelirleri giderleri var demi ?
site senin aldığın viple dönüyor sanki xd, site premiumdan öncede açıktı o zaman batıyorlar mıydı ? forumda dosya bulmaya geliyo x forumunda ücretsiz bulduğun şeyi gelip burda premiumlara vermeye çalışıyorsun. googleye yazar ücretsiz bulur kullanırım niye burdan vip alim 2-3 kostüm için? sanki paralarını verip aldında paylaşıyorsun. görgüsüzlük buna deniyor işte.

site senin aldığın viple dönüyor sanki xd, site premiumdan öncede açıktı o zaman batıyorlar mıydı ? forumda dosya bulmaya geliyo x forumunda ücretsiz bulduğun şeyi gelip burda premiumlara vermeye çalışıyorsun. googleye yazar ücretsiz bulur kullanırım niye burdan vip alim 2-3 kostüm için? sanki paralarını verip aldında paylaşıyorsun. görgüsüzlük buna deniyor işte.
Tabi efendim. sende düşünceli olsanda keşke sende vip paylaşım yapsanda çogunluktan birlikten kuvvet dogsa. ben zaten benim paylaşımlarımla site gelir saglıyor demiyorum. ufakta olsa katkı sadece.... Sadece milleti bakın bu sayfa güzel gayet iyi bir forum içeriğini güçleniyor vip alın siteye destek olun vip bölümü var diye hatırlatıyorum, ne var bunda bu kadar olay edecek anlamıyorum ya. Nereye gitti 2 üç tane konu açmış olmam anlamadım. Birçok web sitenin vip bölümü elimde mevcut paylaşım siteye fayda olsun diyorum ne var bunda yani derdin ne nedir ? Para verip aldım var mı itirazın ? Para verip almam yada bedavaya emek verip diğer yerlerden bulup bu forumda olmayan modeli paylaşmanin neyi görgüsüzlük.. Senin geliştirdiğin şeyleride bişeyler yapmış gibi söktüm filesten bu sistemi diye github veya forumda paylaşman farklı bişey mi zannetiyorsun suan ki yaptıgım olaydan.. konuşma uslubun hakkında konuşmalarına dikkat et. İşine geliyorsa.. "NERDE BELEŞ ORUYA YERLEŞ" diye bir atasözümüz var...

Ayrıca vip bölüme konulmaz bunlar.. Çünkü dahi vip bölüme koyarsan vip harici kimse görmez. amaç vipte böyle dosya var indirebilmek için vip al demektir. bütün forumlar böyledir. sen forumlara girdiğinde kostum konuları hepsi bir konuda mı ? hepsi tek tek ayrı konuda demi o zaman konuşma. yönetim izin vermiyorum derse paylaşım yapmam sorun yok ki paylaşımlarıda rahatsız edici bir durum yok. Boş yapma lütfen rica ederim saygısızlık bu ve birdaha kullandıgın kelimelere dikkat et karşında karşında askerlik arkadaşın yada arkadaşın yada samimi oldugun biri yok.. sonra bana diyorlar ki niye hakaret ediyon e adam da bana ediyor benim ki savunma. sonra cezalar cezalar . .​

@Whistle
@LikapaTR
Cezalar sırf bana uygulanmak için degilse arkadaşada bir ceza uygulamanız dileklerimle yapmış oldugu rahatsız edici ve hakaret içeren davranışları sebebiyle gerekli olanı.​

Son düzenleme:
tabi efendim. sende düşünceli olsanda keşke sende vip paylaşım yapsanda çogunluktan birlikten kuvvet dogsa. ben zaten benim paylaşımlarımla site gelir saglıyor demiyorum. ufakta olsa katkı sadece. sadece milleti bakın bu sayfa güzel gayet iyi bir forum içeriğini güçleniyor vip alın siteye destek olun vip bölümü var diye hatırlatıyorum. ne var bunda bu kadar olay edecek anlamıyorum ya. nereye gitti 2 üç tane konu açmış olmam anlamadım. Birçok web sitenin vip bölümü elimde mevcut paylaşım siteye fayda olsun diyorum ne var bunda yani derdin ne nedir ?
para verip aldım var mı itirazın ? para verip almam yada bedavaya emek verip diğer yerlerden bulup bu forumda olmayan modeli paylaşmanin neyi görgüsüzlük.. senin geliştirdiğin şeyleride bişeyler yapmış gibi söktüm filesten bu sistemi diye github veya forumda paylaşman farklı bişey mi zannetiyorsun suan ki yaptıgım olaydan.. konuşma uslubun hakkında konuşmalarına dikkat et. işine geliyorsa..
NERDE BELEŞ ORUYA YERLEŞ. diye bir atasözümüz var...

Ayrıca vip bölüme konulmaz bunlar.. Çünkü dahi vip bölüme koyarsan vip harici kimse görmez. amaç vipte böyle dosya var indirebilmek için vip al demektir. bütün forumlar böyledir. sen forumlara girdiğinde kostum konuları hepsi bir konuda mı ? hepsi tek tek ayrı konuda demi o zaman konuşma. yönetim izin vermiyorum derse paylaşım yapmam sorun yok ki paylaşımlarıda rahatsız edici bir durum yok. Boş yapma lütfen rica ederim ve birdaha kullandıgın kelimelere dikkat et. karşında karşında askerlik arkadaşın yada arkadaşın yada samimi oldugun biri yok
ben söktüğüm, paylaştığım ve her yerde bulunan sistemleri forumda premium üyelere paylaşmıyorum. baya bi farklı bu. sen bunları vip bölümünde paylaşıp sonra bi ss atarsın dersin ki burada bu paylaşımlarım var vip alın ve sizde görün. ayrıca dediğin tüm forumlarda vip konuların kategorisi gözüküyor. sadece içerik olarak göremiyorsun vip olmadan. sen herkese açık paylaşıp vip şartı koyuyorsun. bu etik değil.

ben söktüğüm, paylaştığım ve her yerde bulunan sistemleri forumda premium üyelere paylaşmıyorum. baya bi farklı bu. sen bunları vip bölümünde paylaşıp sonra bi ss atarsın dersin ki burada bu paylaşımlarım var vip alın ve sizde görün. ayrıca dediğin tüm forumlarda vip konuların kategorisi gözüküyor. sadece içerik olarak göremiyorsun vip olmadan. sen herkese açık paylaşıp vip şartı koyuyorsun. bu etik değil.
Ne istiyon milyonluk model tasarlayıp vip bölümüne mi atayım ne olsun istiyon sen ben anlamadım ya. uzatma lütfen saygısızlık tozaşınıda arttırma daha fazla.
yav "15 TL PARAMI 15 TL VERİP VİP ÜYELİK ALMAK ZORUNA MI GİDİYOR ? 15 TL PARA MI YA ŞU EKONOMİDE 15 TL BU OLAY YAPTIGIN ŞEY VAR YA MİLYARLAR DEGİL" Senin konuşman ve davranışların etik degil asıl, kafa yapını degiştir. emek harçamışım konuları bulmuşum bedavaya istiyorsan bul ordan indir ozaman sana kalmış. Zorlayan mı var ? Vip üyeliği ucuz zaten pahalı degil..

Not:Bu arada eğitim setimi alan herkes hediye bölümünden bu modellere ve daha fazlasına ulaşabilir. Hatırlatayım dedim. :)

Son düzenleme:
ne istiyon milyonluk model tasarlayıp vip bölümüne mi atayım ne olsun istiyon sen ben anlamadım ya. uzatma lütfen saygısızlık tozaşınıda arttırma daha fazla.
yav "15 TL PARAMI 15 TL VERİP VİP ÜYELİK ALMAK ZORUNA MI GİDİYOR ? 15 TL PARA MI YA ŞU EKONOMİDE 15 TL BU OLAY YAPTIGIN ŞEY VAR YA MİLYARLAR DEGİL" Senin konuşman ve davranışların etik degil asıl. kafa yapını degiştir. emek harçamışım konuları bulmuşum bedavaya istiyorsan bul ordan indir ozaman sana kalmış. Zorlayan mı var ? vip üyeliği ucuz zaten pahalı degil
tozaşını arttırmıyorum tamam.

lazım heralde bu videoyu izleyip öğrenebilirsin.

Tek konuda toparlamıycam bilerek yaptım çünkü amaç vip e kişi çekebilmek veya vip kısmını doldurabilmek çünkü tek bir konuda binlerce kostum olsa mı daha iyi yok tek tek 50 euro 100 euro şeklinde daha fazla konu mu dikkat çekip site içerisinde vakit geçirmene yardımcı olur. zaten paylaşacağım 1bin ve geçgin konu var durmadan paylaşırsam sizede sıkıntı olur 1 konu açamazsınız fakat sabah 1 kere açtım 10 adet rahatsızlık olmasın diye simdi gene aynı şekilde .. sizin bahsettiğiniz hızlı yükleme yaparsam sene 2025te biter anca :)
Sence bu ekonomiyle Türkiye'deki insanlar kolay kolay para harcar mı bir şeylere? Adamlar premium üyelere özeldir yazısını gördükten sonra premium üyeliği sorgulamıyorlar direkt konunun sekmesini kapatıp başka şeylere bakıyorlar. Bu bir çözüm değil çünkü paylaşılan onca şeyden ötürü mesela benim bu bölümü gezmek içimden gelmez. Çünkü çok karışık ve konuların içinde gömülmüşüm gibi hissettirir.

sen öğrenmişsinde neye yaramış . Ben hiç yoktan kendimi büyük görüp küçük düşürücü konuşmuyorum. ne yazıkki senin gibi böyle insanlarda var
kimseyle küçük düşürücü konuştuğum yok. türkçe bilmediğini belirttim o kadar.
Sence bu ekonomiyle Türkiye'deki insanlar kolay kolay para harcar mı bir şeylere? Adamlar premium üyelere özeldir yazısını gördükten sonra premium üyeliği sorgulamıyorlar direkt konunun sekmesini kapatıp başka şeylere bakıyorlar. Bu bir çözüm değil çünkü paylaşılan onca şeyden ötürü mesela benim bu bölümü gezmek içimden gelmez. Çünkü çok karışık ve konuların içinde gömülmüşüm gibi hissettirir.
adamsın mavim seviliyorsun beni anlamıyo sen anlat bari

Niye reklam mı yapamıyon ? Konu olarak alt da mı kalıyor ? Reklama satışa özel yer açılsın o zaman bende satışları görmek istemiyorum. anasayfada mantıklı mı sence ?
Ekonomi kötü diye vip sistemini siteden kaldıralım o zaman bagışta olmasın site yetkilileride nerden kazanırsa kazansın.
az önce fark etti isende arkadaşın biri forumda 10 kişi var günlük dedi niye acaba konu olmayıp özel içerik olmadıgı için olabilir mi... sen öyle düşünüyorsun fakat bende bir forma girdiğimde vip aldıgımda bana özel ne veriyor diye bakıyorum.
"EKONOMİ KÖTÜ ÜCRETLİ SATTIKLARI BEDAVAYA PAYLAŞ SİTENE GİRİNCE ÜCRETLİ Mİ DİYİP GERİ ÇIKIYORUM. O ZAMAN BUNU YAP ÖNCE KENDİN."​

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri