Server Files MmoTutkunları Windows Altyapı Server Files

evet arkadaşlar yeni videomuz yayınlandı :)

ilk iki wındows server arasında ki sorun '' mysql programında server ve costum arasındaki seçimden dolayı düşünüyorum ''

şuan ki sorun aktif windows da cmd tanımıyor ve kapanıyor.
tavsiye alınır ; ortalam 60 $ maliyetim var hala ilerleme yapamadım :)

emekleriniz için teşekürler soru cevap şeklinde bunu da çözücez

ilk iki wındows server arasında ki sorun '' mysql programında server ve costum arasındaki seçimden dolayı düşünüyorum ''

Çünkü veritabanlarını yüklemedin. Sadece boş veritabanları oluşturdun. Verilen veritabanlarını yüklersen sorunun çözülür. Kime 60$ verdin bunun için 🤣 senin değişik değişik sorunlarının var olmadıklarını göstermek için video çekiyorum 5 dakikalık videoyu bile atlamadan izleyip uygulamıyorsun, pes artık.

bu dosyaları çalıştırmamak için ısrarla uğraşıyorsunuz gibi sanki orhan bey

Çünkü veritabanlarını yüklemedin. Sadece boş veritabanları oluşturdun. Verilen veritabanlarını yüklersen sorunun çözülür. Kime 60$ verdin bunun için 🤣 senin değişik değişik sorunlarının var olmadıklarını göstermek için video çekiyorum 5 dakikalık videoyu bile atlamadan izleyip uygulamıyorsun, pes artık.
dediğin gibi daha sonradan tabloları tekrar kontrol ettim tablo okutmadan ilerlemişim ,
bir den fazla wındows server da silip tekrar baslamaktan dolayı oldu.

şimdi de wındows da db verileri okuyor diperleri kapanıyor.

diğer cmd ler kapanıyor.

computer<properties <system properties<advanced<setting<data executıon prevention

işlemi yapıldı yine aynı ;

resim_2024-02-07_100231858.png

dediğin gibi daha sonradan tabloları tekrar kontrol ettim tablo okutmadan ilerlemişim ,
bir den fazla wındows server da silip tekrar baslamaktan dolayı oldu.

şimdi de wındows da db verileri okuyor diperleri kapanıyor.

diğer cmd ler kapanıyor.

computer<properties <system properties<advanced<setting<data executıon prevention

işlemi yapıldı yine aynı ;

15121 eklentisini görüntüle
channellarda hiç syserr yok mu orhan bey hep windows üzerinden ilerliyorsunuz channellardaki syserr txtde bir şey yazıyordur mutlaka boşu boşuna kapanmaz onlar

@viper dosyaları sıfırdan indirdim. exeyi açtım. bir problem çıkmıyor. bilgisayarında bir şeyler eksik. gerçi bende bilgisayarı yeni formatladım ama neyse. ilginç bir sorunla karşı karşıyasın. umarım çözebilirsin.

@viper dosyaları sıfırdan indirdim. exeyi açtım. bir problem çıkmıyor. bilgisayarında bir şeyler eksik. gerçi bende bilgisayarı yeni formatladım ama neyse. ilginç bir sorunla karşı karşıyasın. umarım çözebilirsin.
Teşekkür ederim zahmet verdim, bende tüm dosyaları silip tüm adımları tekrar deneyeceğim sağ olun.

Merhaba herkese iyi akşamlar diliyorum. Dün merak edip exe dosyalarını FreeBSD'de çalıştırmayı denedim ve çalışmıyor bunun bir yolu var mı sunucuya nasıl aktarım sağlanır ?

Geri