Yardım zırh ekleme sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

reddarkbule

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
AnyDesk ile bilgisayarıma baglanıp hem benim için zırh ekleyebilecek hemde eklerken banada gösterebilecek var mı ? ben ekledim fakat olmadı. video atmayın boşa benim files farklı biraz olmuyor. öyle herkes yapamıyor. adminlerden biri bana yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleme:
kardeş müsait bir zaman yaz bana ben yardımcı olayım malesef bazı arkadaşların dini imanı para olmuş ben ücretsiz bakarım
aynen öyle kardeşim. Konunun çözümü için haber bekliyorum senden. bu files farklı biraz zoru seviyo.. Kimse yardım etmedi o sinirlen oturdum MMOTUTKUNLARIDA ne kadar files var farklı tür tür indirdim. zırh silah ekleme files hazırladım yakında paylaşıcam. Emeği geçenlere senide eklerim kardeşim. Simdiden Tşk ederim.
kardeş müsait bir zaman yaz bana ben yardımcı olayım malesef bazı arkadaşların dini imanı para olmuş ben ücretsiz bakarım

aynen öyle kardeşim. Konunun çözümü için haber bekliyorum senden. bu files farklı biraz zoru seviyo.. Kimse yardım etmedi o sinirlen oturdum MMOTUTKUNLARIDA ne kadar files var farklı tür tür indirdim. zırh silah ekleme files hazırladım yakında paylaşıcam. Emeği geçenlere senide eklerim kardeşim. Simdiden Tşk ederim.
şu kadarını söyleyim wareze düşen files için düzenleme yaptıysan çok sorunla karşılaşırsın fixli denenmiş bir filesi ücretli alsaydın daha hayırlı olurdu yinede tercih senin sana yazdım wp den ama cevap yok bilgin olsun

Geri