Çözülemedi Zindan takip sistemi soğuma süresi

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

redix1

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar serverima sorunsuz şekilde zindan takip ekledim lakin soğuma süresini ekleyemedim ne yaptıysam yardıımcı olabilcek var mıdır saygılar sevgiler herkese günaydın

Merhaba konuya resim veya dosya veya link paylaşırmısınız.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
şöyle şu dosyalar hocam
Fotoğrafada anlattıgım gibi razadör girmeme rağmen razadör hala girilebilir yaziyor Girilebilir yazan yerde Soğuma süresi 58dk vs yazmasını istiyorum 2gündür yapamadım nacizene bilginiz var ise yardımınızı beklerim ve cok mutlu olurum Gününüz aydın olsun
0103_064431.jpg

Merhaba dosyaları nereden tehmin ediniz? Birkaç çözümü var, ama uzun sürebilir. Gününüz aydın olsun. :)

Merhaba dosyaları nereden tehmin ediniz? Birkaç çözümü var, ama uzun sürebilir. Gününüz aydın olsun. :)
hamdolsun o bölümü cözdüm farklı bir filesten komple cektim akabinde questten when start tan sonra mesela nemere snow dungeon ama bendekı tek akt oldugu ıcın farklıydı onu 2020 nemere olarak degıstırdım akabınde last tıme tarzında seyler var tam olarak anlatamıyorum mazur gorun last tıme degil son giriş zamanı komutu player mb 65 dı onuda gırdım dungeonlib luaya sonrasında hersey tıkır tıkır calıstı sımdıkı onumdekı hedefım dungeonlara rebırth ıle gırıs saglatabılmek bırkac bırsey okudum questıon fonksıyonlarıyla ılgılı ama rebirth fonksıyonu yok levelı degıl mysqlden rebirt levellerini cektirmem gerek level yerıne hdefim suanlık bu ılgın ıcın cok tesekkur ederım :) milat2 files adam etmeye calısıyorum edıcem ınsallah :)

@redix1 estağfurullah anlatmak istediğinizi anladım. MySQL veritabanında lvlenimi çekeceksiniz quest'den orayı tam anlayamadım.

@redix1 estağfurullah anlatmak istediğinizi anladım. MySQL veritabanında lvlenimi çekeceksiniz quest'den orayı tam anlayamadım.
rebirth levelini cekicektim cektim kanka onuda suanda sadece r1 ve ustu gırebılıyor mesela 120level gıremıyor bunuda halletım mmo tutkunları sayesınde forumda buldum bir kac şeyler onu hallettım sıkıntısız calsııyor suanda rebırt 1-10 arasında gırılıyor sımdı meselem su kanka son bir şey kaldı bununla ilgili

dungeonLib.lua ["level_limit"] = 120,,
bu limiti nasıl R1 e cevirebilirim işte burada takıldım hocam

R1 dediğiniz tam olarak nasıl yani. dungeonLib.lua paylaşabilir misiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri