Çözüldü Yeni Zırh Ekleme

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

adv1453

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
TR ye gelen yeni yılan zırhlarını oyuna eklemeye çalışıyorum ancak bir sorunum mevcut. item_proto dan +9 siyah çeliği kopyalayıp ekliyorum eklemede sorun yok oyunda envanterde gözüküyor ama taktığım zaman siyah çelik olarak gözüküyor msm dosyasından mı kaynaklanıyor?

Screenshot_1.jpg

msm dosyası;

Screenshot_2.jpg

item_proto 98 yazan yer value3
Screenshot_3.jpg

zırh dosyaları:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Value3 değerini item protoda var olmayan bir değerle değiştirmeyi dene. Ayrıca çok yüksek bir vnum vermişsin, onu da düşürmeyi deneyebilirsin.
Özellikle zırh eklemelerinde çok yüksek vnum verince bu tür buglar oluşabiliyor.

Value3 değerini item protoda var olmayan bir değerle değiştirmeyi dene. Ayrıca çok yüksek bir vnum vermişsin, onu da düşürmeyi deneyebilirsin.
Özellikle zırh eklemelerinde çok yüksek vnum verince bu tür buglar oluşabiliyor.

vnum 9520 value3 320 yaptım ancak aynı durum mevcut

Soru-cevap bölüm kuralı 2/F-2 ihlali sebebi ile bu uyarı verilmiştir.
Blabla21#5484 dc den yazarsaniz yardimci olurum

Blabla21#5484 dc den yazarsaniz yardimci olurum
Sorun çözümlerini özelden değil konu üzerinden yapılması önemlidir. Sizin de aradığınız bir yardım konusunda böyle bir yorum görseniz daha mı iyi? Eğer yorum olarak yazacaksanız konuya işlem yapmayacağım. 01.04.2022 11:00'a kadar bekletiyorum.

sorun devam ediyor başka nelerden dolayı olabilir?

Edit: value3 değerini item_proto da farklı bölgeye yazıyormuşum sayfalar taşmış.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri