Çözüldü Yeni Pasif Beceriler - Değer Değiştirme Nasıl Yapılır? Ve P Olmama Sorunu.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

kadirkado123

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0

Skiller Max olunca en fazla +12 veriyor. Bunu nasıl yükseltebilirim? İlk 4 Levele kadar +0 veriyor zaten. Ve bunu nasıl yüzde olarak yapabilirim ?

Ve 3 Adet ( Metin,Boss,Canavar) Skilleri için 2 ayrı BK var. Mesela " Metin Avcısı Kitabı , Metin A. Master Kitabı) 2. Kitabı okuyunca G1'den fazla okumuyor.

Ek Olarak

Canavar Avcısı pasif skillinde Metinlere karşı güçlü yazıyor. (Char.cpp'de "ATTBONUS_MONTSTER " yazıyor.)

canavar.png

Çözüm
nasıl % olarak düzenleyeceğini malasef bilmiyorum değerlerini ise sanırım skilltable.txt üzerinden düzenleyeceksin ama tam emin değilim
Navicat skill_proto'dan szPointPoly kısmında örn(100*k) Yaptım. Ve Locale'den de Skilltable.txt'kısmından da "100*k" yaptım oldu.

Ama matematiğini anlamadım. 100*k yapınca +125 gücü veriyor. k=1,25 mantığı ile gidiyor galiba.
12 verdiğine emin misin kodlarda 10 gözüküyor max

nasıl % olarak düzenleyeceğini malasef bilmiyorum değerlerini ise sanırım skilltable.txt üzerinden düzenleyeceksin ama tam emin değilim
Navicat skill_proto'dan szPointPoly kısmında örn(100*k) Yaptım. Ve Locale'den de Skilltable.txt'kısmından da "100*k" yaptım oldu.

Ama matematiğini anlamadım. 100*k yapınca +125 gücü veriyor. k=1,25 mantığı ile gidiyor galiba.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri