Grafik Yeni Logo02 Psd-font dahil

Whiterose

Sanane be kardeş...
Grafiker
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar serinin 2.logosu ile devam ediyoruz, umarım işinize yarar iyi kullanımlar.
(@ercumerc19 Tavsiyesi üzerine Logo katmanlarını ayırdım ve linkleri güncelledim.)
Normalde bu şekilde paylaşım yapmıyorum, sebebi ise insanların ticarete dökmesi keşke yapmasalar.
Vaktim olmadığı için ve @ercumerc19 tavsiyesi üzerine bu şekilde paylaştım sağlıcakla kalın :)

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

whiteroselogo.png

Son düzenleme:
Başarılı bir çalışma olmuş. Arka plan hareketlendirme için logonun katmanlarını ayırıp eklerseniz güzel bir animasyon yapılabilir.

Başarılı bir çalışma olmuş. Arka plan hareketlendirme için logonun katmanlarını ayırıp eklerseniz güzel bir animasyon yapılabilir.
Teşekkür ederim, Normalde o şekilde paylaşım yapmıyorum sizin için gün içinde konuya dahil edeceğim.

Son düzenleme:
Eline sağlık Muhteşem olmuş ne zamandır arıyordum böyle tarz çalışmalar özellikle su arka plandakı çark gibi olan dairesel çalışma epeydır yapmaya calıstıgım ve aradıgım bır seydı Malesef kımse bu tarzda vıdeo bıle cekmıyor Youtube da . Çok teşekkür ederim paylaşım için eğer imkanın varsa bence böyle tarz vıdeolar ceksen baya yardımcı olursun hem guzel de kazancın olur benden tavsıye paylasım ıcın cok cok tesekkurler !

Eline sağlık Muhteşem olmuş ne zamandır arıyordum böyle tarz çalışmalar özellikle su arka plandakı çark gibi olan dairesel çalışma epeydır yapmaya calıstıgım ve aradıgım bır seydı Malesef kımse bu tarzda vıdeo bıle cekmıyor Youtube da . Çok teşekkür ederim paylaşım için eğer imkanın varsa bence böyle tarz vıdeolar ceksen baya yardımcı olursun hem guzel de kazancın olur benden tavsıye paylasım ıcın cok cok tesekkurler !
eline sağlık güzel olmuş
Yapıyorsun bu sporu teşekürler
Herkese çok teşekkür ederim :)

Geri