yabancı won satış siteleri | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
    Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz

yabancı won satış siteleri

'Genel' forumunda hasankeremusta tarafından 7 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

1. hasankeremusta

hasankeremusta Aktif Üye Üye

9
    2
    260
    15 Ocak 2020
    Erkek
    giresun
    merhabalar. öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam adminlerden taşımasını rica ediyorum.

itemci, epinevi, epinsultan, gibi satış yapabiliceğim yabancı siteler arıyorum yardımcı olabilir misiniz? günlerdir arıyorum bulamadım.

2. comos

comos Aktif Üye Üye

200
    185
    731
    26 Mart 2017
    Erkek
    İstanbul
    safeyangstore.com yangstore.net elitepvpers.com

Giremediğiniz var ise;
    Kod (Text):
    1. C:\Windows\System32\drivers\etc
    hosts dosyanızın içeriğini silin.

3. hasankeremusta

9
    2
    260
    15 Ocak 2020
    Erkek
    giresun
    bu siteler satış yapıyor sadece satış yapmana izin vermiyor. elitepvpers zaten forum. forum içinde yapılıyor satış ama ilgin için teşekkür ederim.

4. comos

comos Aktif Üye Üye

200
    185
    731
    26 Mart 2017
    Erkek
    İstanbul
    Benim aklımda alıyorlar gibi kalmış, Yangstore canlı desteği ile konuştum almadıklarını söyledi. Elitepvperste satış yapıldığına eminim, bence güzel :)

5. hasankeremusta

9
    2
    260
    15 Ocak 2020
    Erkek
    giresun
    aynen öyle elitepvpers iyi fakat. illaki vardır bence itemci gibi bir siteleri ya imkansız olmaması xd

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.