Wolfteam Sniper'da Pro Olmak Dev Anlatim

Aldroc

Üye
Üye
1- Komik gelecek ama degil, Oturdugunuz sandalye, masanizda çok rahat olmaniz gerekir. ( eger düzgün degilsneiz sniper kullanmak zevk vermez )

2- PC- Masasinin üstüne yani yüzeyi iyi olsun ( pürtülklü fare kullanimi zorlastiran yüzey olmasin. )

3- Mouse'niz iyi olsun. Hizli olsun, elinizi rahat ettirsin, tiklamalari bastiniz an tiklasin vursun.

4- Karakteriniz olsun en azindan özel versiyonunuz olsun .( kolay ölmeyin yoksa sizi sniperda pro olmak yolunda ve süresince sinir eder )

5- Oyundaki ayarlardan fare hassaslini 100 yapin . ( ama ilk basta fareyi zabdedebilmek çok zor olucaktir. Sizler hergün 10 tane artitarak 100 yapin daha kolay alisirsiniz .

6- Zaitseviniz yoksa, Stout alin ama güçlendirme yapin kafadan tün insan karakterlere tek atar. ( zait seviniz varsa Zaitsev Cf tercih edin. diger Zaitsev Rufle göre daha hafiftir ve daha rahat hareket ederseniz.

7- Oldugunuz yerde asla durmayin . Devamli sag sol zipla çök hareketlerini yapin . Rakiibin sizi vurmasi cok zor olucaktir.

8- Yakininizda bir insan karakter var . Sakin sniperla dalamayiniz sizi hasat eder . Alacaniz silah halk tabiriyle 14.lü olsun Favorim ve ustalikta On numara olan De- 50 GL hiç affetmez yalnis bu silahi sabtetmek zordur denk gelirse rakibi sapsala verir.

9- Durmadan silah degisimi yapin . ( Zaitsevle adami vurdunuz duvarin arkasina saklanirken Q tusu ile 14,lünüzü alin cikarkende zaitsev alin . Aama bu duvarin arkasian geçme olayiniz durmadan yapin . Videoda Ne demek istedimi anlarsiniz.

10- Sniper'i dürbününü açincca ortadaki kirmizi nokteye odaklanin. Ama gözleriniz kamasana kadar degil diger gözünüz rakibin kafasina odaklansin ve o iki odaklanmayi birlestirme cabasina girin. Kesin Sonuc 10 vurmada 7.si Isabet (yeni basalynlar icin ).

11- Monitörünüz büyük bir çap taysa onu baya bir uzaga koyun . Wolfteamda oynamaya büyük bir engeldir.

12- Dürbünü açtiniz kirmizi noktaya bakiyorsunuz . Rakip Sag tarafa dogru gidiyor sizde dürbünü oun pesinden kosturup vurmaya çalisiyorsunuz. Hayir siiz adam hangi tarafa gidiyorsa onun önünü kesin arkasindan ibreyui gitiri vurmayi degil. Gayet vurmalar kesinlesecek.

13- 1 Ayda çok iyi gelisirsiniz . Ama en azindan benim gibi olmak için 2 ay yeterde artar.

14- Hergün 4 tane 40 puanlik BOTLARLA kapisin. Sonrada 2 defa 160 puanlik oynayin.

15- Yeni baslayan kardeslerimiz BOT sayilarini 4 veya 5 yapsinlar . Eminimki BOTLAR çogu Wolfteam oyuncusundan seri oynuyor. Ben bile 8 BOT'a zorlaniyorum bazen .

16- Birazda sezgilerinize güvenin .Rakibin ne tarafa dogru kçicani düsünüz tahmin edin. % 8 sizin becerinizi artirir.

17- Buna herkez gülücektir Açik Agizli Gülümseme ama kesinlikle hastaysaniz Wolfteam oynamayin ne zevk verir, nede 1 tane bile adam vuramazsiniz. Wolfteam odaklanma gerektiren bir oyun.

Not;Video alıntıdır iyi günler.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Paylaşım için teşekkür ederim.

Vidolu Anlatım'da Var Çok Saol Konu için Zaitsev Kullanırken Çok Yavaş Zaitsev Çöp:p Yarı Otamatik dürbünleri Tercih etmek lazım bence :)

Geri