Wolfteam Sniper'da Pro Olmak Dev Anlatim

Aldroc

Aktif Üye
Üye
Mesaj
29
Beğeni
1
Puan
403
1- Komik gelecek ama degil, Oturdugunuz sandalye, masanizda çok rahat olmaniz gerekir. ( eger düzgün degilsneiz sniper kullanmak zevk vermez )


2- PC- Masasinin üstüne yani yüzeyi iyi olsun ( pürtülklü fare kullanimi zorlastiran yüzey olmasin. )


3- Mouse'niz iyi olsun. Hizli olsun, elinizi rahat ettirsin, tiklamalari bastiniz an tiklasin vursun.


4- Karakteriniz olsun en azindan özel versiyonunuz olsun .( kolay ölmeyin yoksa sizi sniperda pro olmak yolunda ve süresince sinir eder )


5- Oyundaki ayarlardan fare hassaslini 100 yapin . ( ama ilk basta fareyi zabdedebilmek çok zor olucaktir. Sizler hergün 10 tane artitarak 100 yapin daha kolay alisirsiniz .


6- Zaitseviniz yoksa, Stout alin ama güçlendirme yapin kafadan tün insan karakterlere tek atar. ( zait seviniz varsa Zaitsev Cf tercih edin. diger Zaitsev Rufle göre daha hafiftir ve daha rahat hareket ederseniz.


7- Oldugunuz yerde asla durmayin . Devamli sag sol zipla çök hareketlerini yapin . Rakiibin sizi vurmasi cok zor olucaktir.


8- Yakininizda bir insan karakter var . Sakin sniperla dalamayiniz sizi hasat eder . Alacaniz silah halk tabiriyle 14.lü olsun Favorim ve ustalikta On numara olan De- 50 GL hiç affetmez yalnis bu silahi sabtetmek zordur denk gelirse rakibi sapsala verir.


9- Durmadan silah degisimi yapin . ( Zaitsevle adami vurdunuz duvarin arkasina saklanirken Q tusu ile 14,lünüzü alin cikarkende zaitsev alin . Aama bu duvarin arkasian geçme olayiniz durmadan yapin . Videoda Ne demek istedimi anlarsiniz.


10- Sniper'i dürbününü açincca ortadaki kirmizi nokteye odaklanin. Ama gözleriniz kamasana kadar degil diger gözünüz rakibin kafasina odaklansin ve o iki odaklanmayi birlestirme cabasina girin. Kesin Sonuc 10 vurmada 7.si Isabet (yeni basalynlar icin ).


11- Monitörünüz büyük bir çap taysa onu baya bir uzaga koyun . Wolfteamda oynamaya büyük bir engeldir.


12- Dürbünü açtiniz kirmizi noktaya bakiyorsunuz . Rakip Sag tarafa dogru gidiyor sizde dürbünü oun pesinden kosturup vurmaya çalisiyorsunuz. Hayir siiz adam hangi tarafa gidiyorsa onun önünü kesin arkasindan ibreyui gitiri vurmayi degil. Gayet vurmalar kesinlesecek.


13- 1 Ayda çok iyi gelisirsiniz . Ama en azindan benim gibi olmak için 2 ay yeterde artar.


14- Hergün 4 tane 40 puanlik BOTLARLA kapisin. Sonrada 2 defa 160 puanlik oynayin.


15- Yeni baslayan kardeslerimiz BOT sayilarini 4 veya 5 yapsinlar . Eminimki BOTLAR çogu Wolfteam oyuncusundan seri oynuyor. Ben bile 8 BOT'a zorlaniyorum bazen .


16- Birazda sezgilerinize güvenin .Rakibin ne tarafa dogru kçicani düsünüz tahmin edin. % 8 sizin becerinizi artirir.


17- Buna herkez gülücektir Açik Agizli Gülümseme ama kesinlikle hastaysaniz Wolfteam oynamayin ne zevk verir, nede 1 tane bile adam vuramazsiniz. Wolfteam odaklanma gerektiren bir oyun.

Not;Video alıntıdır iyi günler.
 
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:

Whistle

Ruhsuz Filozof
Site yetkilisi
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
Mesaj
10.913
Beğeni
8.891
Puan
5.864
Paylaşım için teşekkür ederim.
 

1UMUTCAN

Aktif Üye
Üye
Mesaj
186
Beğeni
41
Puan
436
Vidolu Anlatım'da Var Çok Saol Konu için Zaitsev Kullanırken Çok Yavaş Zaitsev Çöp:p Yarı Otamatik dürbünleri Tercih etmek lazım bence :)
 

Üst