10 ile aynı diyebiliriz. Ama bazı yeniliklerde ufak takılmalar olabilir. Örneğin Dosya gezgini.

Ben güncellemekle güncellememek arasında kaldım siz benim yerimde olsanız ne yapardınız dostlar
Ben hala kullanıyorum. Ara sıra sinir bozucu sıkıntılar çıkartsa da ciddi bir şey ile karşılaşmadım.

10 ile aynı diyebiliriz. Ama bazı yeniliklerde ufak takılmalar olabilir. Örneğin Dosya gezgini.
Buna anlam veremiyorum biliyor musun? Windows'un yanında Arch Linux kullanıyorum. Thunder dosya yöneticisi yüklü. Windows 10'da bile dosya gezgini ağır çalışırdı ancak linux'da yağ gibi akıyor. Öncelik olarak dosya gezginini düzeltmeye ayırsalar çok iyi olacakta...

Buna anlam veremiyorum biliyor musun? Windows'un yanında Arch Linux kullanıyorum. Thunder dosya yöneticisi yüklü. Windows 10'da bile dosya gezgini ağır çalışırdı ancak linux'da yağ gibi akıyor. Öncelik olarak dosya gezginini düzeltmeye ayırsalar çok iyi olacakta...
Bence nedenini anlamaya çalışma vardır bi nedeni de geç. Çünkü koskoca Microsoft onlar yapamayacak ta ben mi yapıcam. :D

İşte burada sorguya düşüyorum. Koskoca Microsoft neden bu sorunu çözemedi.

Dün microsoft mail göndermiş.
A364D959-30B8-40C6-924F-20517AEEDD82.png

Kısacası bu sene yayınlanacak tam sürümü kullanmak isteyenler Beta kanalına geçmesi gerekiyor.

windows 11 insider canary kanalı nasıl aktif edilir?
Ayarlar güncelleştirme sayfasında alt kısımlarda katılmak için gerekli talimatlar var. Ancak ben kesinlikle önermiyorum. Ben beta kanalına katılmıştım çıkmak için baya uğraştım çok fazla sorunla karşılaşıyorsun.

Tpm 2.0 bende yok canary canal önizleme indirip kurulum yapıyorum regedit den Dev olarak değiştiriyorum canary kanalı işareti pasif oluyor dolayısıyla haftalık güncelleştirme alamıyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

Bu konuda anlatılanlar geliştirici kanalı içindir. Canary kanalı yeni çıktı galiba öncesinde 3 tane vardı çünkü. Canary için farklı yöntemleri araştırabilirsiniz.

Geri