ioscan

Profil Mesajları Etkinlik Akışı Gönderiler Ticaret Hakkında

 • Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün bitirme projemin masaüstü uygulaması olan SRFID ile karşınızdayım. Umarım video hoşunuza gitmiştir. Kendinize iyi bakın.

  Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra kanalımın şifresini hatırladım ve bitirme projem olan BRFID'yi sizlere tanıttım :) Umarım videom hoşunuza gider. Kendinize iyi bakın.
  Herkese merhaba. Bugün sizlerle birlikte yazmış olduğum AutoClicker yazılımını inceledim. Umarın video ve projem hoşunuza gider. Kendinize iyi bakın. Sağlıcakla kalın.
  Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar. Youtube kanalımda bugün sizlerle birlikte yazmış olduğum market kasa sistemini inceledim. Destekleriniz benim için çok değerli. Umarım hoşunuza gider. Kendinize iyi bakın.
  Herkese merhaba arkadaşlar. YouTube kanalımda bugün sizlerle yazmış olduğum mesajlaşma programını inceledim. Yorumlarınız benim için çok kıymetli. Linki bırakıyorum. Sağlıcakla kalın.
  Tekrardan herkese merhaba arkadaşlar. Bugün kanalımın ikinci videosunu paylaştım. İzleyip görüşlerinizi bildirmeniz benim için çok kıymetli. Linki bırakıyorum. Kendinize iyi bakın.
  Kaiser
  Kaiser
  Arduino çok ilgi duyduğum bir alan, o yüzden videoların konusu da ilgimi çekiyor. Ayrıca ilk çekimlere göre gayet de başarılı, hem başarılı olmasa bile takma. Kimse anasının karnında öğrenmiyor bu işleri, emek ve zaman isteyen şeyler. Ancak başlangıç için çok iyi. Arduino parçalarını nereden temin ediyorsun?
  ioscan
  ioscan
  @Kaiser Robotistan sitesinden alıyorum. Yorumun için çok teşekkür ederim.
  Öncelikle herkese merhaba. Uzun zamandır yazılım ve donanımsal olarak kendimi geliştiriyordum ama hiç insanlar ile paylaşmıyordum.
  Çünkü kamera karşısına geçmek beni biraz korkutuyordu. Bu yüzden konfor alanımın dışına çıkmaya karar verdim ve ilk videomu çekip youtube üzerinden yayınladım. İzleyip yorumlarınızı belirtmeniz benim için çok kıymetli. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

  Arkadaşlar photosop programının güncel sürümü elinde olan var mı varsa link atarsanız çok sevinirim
  Oxygen Not Included'a baktın mı?
  ioscan
  ioscan
  Kanka baktım da uğraştırıcı ben bunu oynamam diye iade ettim KSDJFSJDKHFSDLFJKGSDHFLSADGFLKSDA birlikte oynayabilseydik iade etmezdim. Multiplayer versiyonu varsa alırım.
  Whistle
  Whistle
  Maalesef multi versiyonu yok. Ama bir gün yan yana gelme fırsatımız olursa sana oyunu açıp kendim anlatırım. Ah be enginar senden ümitliydim skfdskfds
  Biraz daha şans verseydin oyuna :giggle: Uğraştırıcı olmasının güzel yanı iyi kafa dağıtması (y)
  • Beğen
  Tepkiler: ioscan
  ioscan
  ioscan
  Kanka konu uğraştırıcı olması değil oynanır da ben arkadaşlarımla birlikte oynayamıyorsam benim için o oyun oyun değildir maalesef DUIFLSDŞFJ.LSDHLGKSLDJFSDFJKLSDLŞ
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Geri
Üst