Yardım Virutual Box Realse Sunucu Kurulumu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Dianz

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Bu Konudaki
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Virutual Box Realse Sunucu Kurulumu Nasıl Yapılır Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Varmı Önceden Hep Vhdi Kullanıyordum Fakat Vhdi ler Sürekli Güncelleniyor Eski Sürümlere MySQL Sürümünden Tut Gcc Sürümü Dahi Yapılmıyor Bende Sadece Vhdi Kurmayı Biliyorum Realse Nasıl Kurulur Nedir Yardım Eden Herekese Şimdiden Teşekkürler

VirtualBox aç Yeni butonuna bas freebsd 32bit seç ram ayarını yap
1666011228812.png
kısmından indirdiğin vdi dosyasını seç kurulum bitecek sonra ayarlar kısmından ağ ayarlarını falan yap

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
buradan indirmek istediğin sürümün VM yazanını indirip kurulum gerekmeden direkt olarak makineyi başlatabilirsin. Metin2 build için kullanacaksan ‘i368’ yazanı yani 32 bit olanı indirmelisin. Çıkan sayfada vhd yazanı indirmelisin. Yanlış hatırlamıyorsam eğer makineyi başlattıktan sonra root şifresiz olarak açılıyor. Daha sonra şifre koyup işlerine devam edebilirsin.

Eğer sıfırdan freebsd kurmak istiyorsan bu videoyu izleyebilirsin. Eğer var olan freebsdyi kuracaksan dediğim şekilde kuruluyor.

Geri