Çözüldü virtualda kulandıgım serveri gercek sunucuda kullanamıyorum

Çözüldü 
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

emrahdmr47

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
game mysql dosyalarını attım yükledim baska ne yapmam lzm çalısıyor start verdim ch acık diyor ama ne ch acık nede nacivat a baglanıo

Çözüm
bsd 11.4 olması o kadar önem arz etmiyor ama varsa ellerinde ona kurulum yapsınlar mariadb 10.3 kurulması gerekli pachi için

local üzerinde gerekli diğer düzenlemeleri yaptınız mı yoksa direk sunucuda mı kurulum yapıyorsunuz dosyaları ?
hosting şirketiniz ile iletişime geçerek mariadb kurulumu yapmalarını isteyiniz. Yapabilecek bilgiye sahipseniz terminal aracılığı ile mariadb paketlerini kurabilirsiniz.

hosting şirketiniz ile iletişime geçerek mariadb kurulumu yapmalarını isteyiniz. Yapabilecek bilgiye sahipseniz terminal aracılığı ile mariadb paketlerini kurabilirsiniz.
Hocam hosting yetilileri format gerekiyor frebsd surumu seciniz dedi pachi files icin freebsd 11.4 + mariadb diyim mi bi yanlis olmasn die size danısıyım

bsd 11.4 olması o kadar önem arz etmiyor ama varsa ellerinde ona kurulum yapsınlar mariadb 10.3 kurulması gerekli pachi için

local üzerinde gerekli diğer düzenlemeleri yaptınız mı yoksa direk sunucuda mı kurulum yapıyorsunuz dosyaları ?

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri