Çözüldü Virtual girmiyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Zqdı

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar dün gece bıraktığım sadece fişini çektim bilgisayarın sabah kalktım eroor veriyor ama bu hep yaptığım şeydi ilk defa verdi aynı internet
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Ekranda verdiği hatayı internette arattınız mı? Freebsd sitesinde belki bu sorunun çözümü için kaynak vardır.

yabancı kaynaklarada baktım maalesrf bulamadım önceden kullandığım 9.2 yi açıyor şimdi kullandığım 11.4 açmıyor maalesef
Yedeklerini alın , Aldıktan sonra makineyi silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Bu sadece sanal bilgisayar için değil fiziksel bilgisayar içinde geçerli. Sistem tam kapanmadan bilgisayarın fişini vs çekmeyin. Eğer masaüstü kullanıyorsanız ve benim gibi yaşadığınız bölgede elektrikler stabil değilse, sürekli kesiliyorsa kısa süreli güç sağlayan aparatlar kullanabilirsiniz. Bunlar haricinde sanal makinanızı kurduktan ve paketlerinizi de kurduktan sonra 7zip ile arşivleyerek yedeğini alabilirsiniz. Çökme durumu olduğunda sıfırdan başlamak yerine en yakın yedekten geri dönebilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri