Yardım Files top değerleri Hk.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1714083422009.png

değerleri çok mu yani sadece oyuna start verdikten sonra oluyor böyle ve açılırken yavaş açılıyor baya bekletiyor tüm kanallar aktif olduktan sonraki değerler aşağıdaki gibi oluyor

1714083469605.png

MySQL’e gelen özellikler bir süre sonra mariadb’ye geliyor. İstediğinizi kullanın bir şey fark etmiyor :D

vay be riwals2 2. köyde dağın tepesine 1 tane slota ep kuponu koymuşdu geliştiricilerden birisi ben farketmiştim
Görüyosunuz okadar iyi birisi ki oyuncusunu düşündüğü için slota ep kuponu koymuş böyle iyi insanlar kaldı mı ya günümüzde gerçekten gözlerim yaşardı :cry: oyuncusunu düşünen iyi yürekli developer böyle olur işte örnek alın kırıcı abimizi

Görüyosunuz okadar iyi birisi ki oyuncusunu düşündüğü için slota ep kuponu koymuş böyle iyi insanlar kaldı mı ya günümüzde gerçekten gözlerim yaşardı :cry: oyuncusunu düşünen iyi yürekli developer böyle olur işte örnek alın kırıcı abimizi
2021 de 100 bin para koymuşuz gidipte biz mi yapıcaz 😀😀 hatamız ekran görüntüsü paylaşarak çalışmaktı test server de sağolsun bir arkadaş uyardı yakaladık martysama 4.9 alt yapısını kullanıyorduk alt yapıdan mı bi düzenlemeden mi ne win7 win 8 sorun yaşadı girişte o gün açılan serverleri gece 12 ye kadar kapalı tuttuk milas astrayı ama gene kafi etmedi boşa gitti emekler

2021 de 100 bin para koymuşuz gidipte biz mi yapıcaz 😀😀 hatamız ekran görüntüsü paylaşarak çalışmaktı test server de sağolsun bir arkadaş uyardı yakaladık martysama 4.9 alt yapısını kullanıyorduk alt yapıdan mı bi düzenlemeden mi ne win7 win 8 sorun yaşadı girişte o gün açılan serverleri gece 12 ye kadar kapalı tuttuk milas astrayı ama gene kafi etmedi boşa gitti emekler
aga b

Geri