Çözüldü Villa Files kurulumu için yardım

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

uoceylann

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar Villa Files`ı indirdim ve putty üzerinden kurulumu sorunsuz bir şekilde hallettim.
metin2`nin eski sürümünü internetten indirdim ve masaüstüme kurdum içerisine dosyaları aktardım ve root`daki serverinfo`da düzenlememi yaptım.
Files`in içerisinde arkadaşın dediği gibi Configlerin ( Channel1,Channel2,Channel3,Channel4,game99 diyordu) içerisinde bu değişiklikleri uyguladım.
Yani Configlerin içerisini açıp en altına bunları yapıştırıp kendi İP adresimi girdim.
Filezillaya giriş yapın
/usr/game/
*Bu dizindeki

*Channel1
*Channel2
*Channel3
*Channel4
*game99

*Dosyaların içindeki confinglere
*Alttaki kodları ekleyin

pk_server: 1
adminpage_ip: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_ip0: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_ip1: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_ip2: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_ip3: 127.0.0.1 >>>> 127.0.0.1 yazan yere sunucu ipnizi yazın
adminpage_password: 23'4%1yyCb2321jjl567312CC12312312412123123

*Reboot atın
Fakat Sunucuya bağlanırken hata mesajı alıyorum
Bu da /usr/game/db içerisindeki syserr
SYSERR: Apr 23 16:59:20.365858 :: pid_init:
Start of pid: 869

SYSERR: Apr 23 16:59:20.365952 :: Start: TABLE_POSTFIX not configured use default
SYSERR: Apr 23 16:59:20.610000 :: Load: DirectQuery failed(SELECT IP_FROM, IP_TO, COUNTRY_NAME FROM iptocountry)

Syserr hatalarında bağlanamama durumuyla ilgili bi sorun yok. Bağlandığınız kanalın syserr kayıtlarında bir şey yazıyor mu?

Syserr hatalarında bağlanamama durumuyla ilgili bi sorun yok. Bağlandığınız kanalın syserr kayıtlarında bir şey yazıyor mu?
Putty üzerinde bir hata yazısı yok eğer ondan bahsediyorsanız
Bu arada
SYSERR: Apr 23 16:59:20.365952 :: Start: TABLE_POSTFIX not configured use default
SYSERR: Apr 23 16:59:20.610000 :: Load: DirectQuery failed(SELECT IP_FROM, IP_TO, COUNTRY_NAME FROM iptocountry)
Hatalarını çözdüm bir tek en üstteki kaldı

Putty üzerinde ki değil. cores/channel1 klasörleri içinde ki syserr kayıtlarını

usr/game/channel1 ?

bTzv3k

bTzv3k

Buyrun içi böyle dediğiniz dosya yok
Resim Linki:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

İlk açtığınız konuda zaten dosya yollarının yazılı olduğu yerleri söylemişsiniz. Windowstan değilde filezilla ile sunucuya bağlanıp bakmanız gerekiyor. db syserri nasıl aldıysanız aynı şekilde :)

Benim konunun aynısı gibi duruyor fakat pek önemi yok ben çözemedim yardımcı olurlar inşallah üstadım rez alayım da
Senin konunu gördüm çözüldü demişsin başka files kurmuşsun çözüm de olmayınca aynısını açayım dedim :D
ben de files değiştirerek sorunu çözdüm
galiba paylaşılan files hatalı konuyu kapatmaları lazım

Filesin paylaşıldığı konu kilitlenmiştir.
Güncel paylaşılan fileslere yönelmeniz daha doğru olur :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri