v5 Harita Paylaşımı ADMİNLERİN DİKKATİNE

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
ücretli harita satın aldım ücretini ödedim . harita kurulumu dahil 80 euro para ödedim. yardım edicem destek vericem dedi kurulumunda. simdi destek için 80 euro daha istiyor sözünde DURMUYOR kurmuyor harita 8 kişi denedi kuramadı bu fromda ADMİNLER SİMDİ HARİTA DOSYALARINI PAYLAŞIM FROMDAN YARDIM ALMAMDA SAKINCA VAR MIDIR ? ÇÜNKÜ DOLANDIRICILIK YAPTIGI CEVABINIZA GÖRE HAREKET EDİCEM. KURULUM İÇİN 80 EURO DAHA PARA İSTEDİĞİNE DAİR KANITIM VAR AYNI BU SEKİLDE PAYLAŞMAM UYGUN MUDUR YOKSA GENE CEZA MI VERİR SİNİZ ? DOLANDIRICININ SÖZÜNDE DURMAYANIN HARİTASINI PAYLAŞMA DİYE. PAYLAŞMA BEN KURARIM SEN KURAMAMIŞSINDIR DİYEN BABAYİĞİT VARSADA BUYURSUN SAHNE ONUN. ADMİNLER. YARDIM ETSİN KURAYIM FAKAT KURABİLEN ÇIKMIYOR.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Eğer bu forumdaki bir satış konusu üzerinden yaptığınız alışverişten ötürü böyle bir durum yaşasaydınız biz bunun takipçisi olurduk. Fakat yaptığınız alışveriş farklı bir site. Bu yüzden bizi alakadar eden bir durum yok.

Siz başkasından aldığınız dosyaları kendinize aitmiş gibi satmaya kalkıştınız. Bizde üyelerimizin dolandırılmaması veya kandırılmaması amacı ile konunuzu kaldırdık. Kaldırdığımız konunun tekrarını açtığınız için tarafınıza 10 uyarı puanı forum kurallarına muhalefet etme sebebiyle verildi.
İlgili konu: Satılık Yeni Şehir Haritası

Ve şimdi de forum kurallarına muhalefet ihlali kapsamında tekrardan uyarı vereceğim.
Eğer dolandırılma olayı her iki taraf dinlenerek teyit edilebilirse, dosya sahibinin kendini ve dosyaları savunma hakkı doğal olarak ölmüş olur. Bu sebeple paylaşmanızda herhangi bir sorun yaşanmaz.

Hocam sen ne yaparsan yap gerçek hayata olduğu gibi sanal hayatta dolandırıcılık var ve bunun forumla yada yetkili kişilerle bı alakası yoktur

Hocam sen ne yaparsan yap gerçek hayata olduğu gibi sanal hayatta dolandırıcılık var ve bunun forumla yada yetkili kişilerle bı alakası yoktur
mesela beni savunabilir ir from üyesi olarak demi işii bu haklının yanında olmak ama adamlar ısrarcı dolandırıcıyı savunma konusunda ve cevap vermeme konusunda

Yahu ben 800€ sistemleri ilk önce kurup parayı sonradan alıyorum, sen nasıl güvenip verdin 80 euroyu olm:alala:

Bizler için kural budur, ilk önce iş sonra para. PayPal yok ki sıkıntı yaşadığımızda parayı geri çekelim....

admin hesabımı blokla yada kapat bu from artık benim için çöpten farksız. haksızın yanında duran from çöptür. çöp.
Yahu ben 800€ sistemleri ilk önce kurup parayı sonradan alıyorum, sen nasıl güvenip verdin 80 euroyu olm:alala:

Bizler için kural budur, ilk önce iş sonra para. PayPal yok ki sıkıntı yaşadığımızda parayı geri çekelim....
güvenilir duruyordu. yaptık işte bi hata birde engelliyor allahım ya

admin hesabımı blokla yada kapat bu from artık benim için çöpten farksız. haksızın yanında duran from çöptür. Üyelerine güven teşkil etmez.

Eğer bu forumdaki bir satış konusu üzerinden yaptığınız alışverişten ötürü böyle bir durum yaşasaydınız biz bunun takipçisi olurduk. Fakat yaptığınız alışveriş farklı bir site. Bu yüzden bizi alakadar eden bir durum yok.

Siz başkasından aldığınız dosyaları kendinize aitmiş gibi satmaya kalkıştınız. Bizde üyelerimizin dolandırılmaması veya kandırılmaması amacı ile konunuzu kaldırdık. Kaldırdığımız konunun tekrarını açtığınız için tarafınıza 10 uyarı puanı forum kurallarına muhalefet etme sebebiyle verildi.
İlgili konu: Satılık Yeni Şehir Haritası

Ve şimdi de forum kurallarına muhalefet ihlali kapsamında tekrardan uyarı vereceğim.

Çözüm
Eğer bu forumdaki bir satış konusu üzerinden yaptığınız alışverişten ötürü böyle bir durum yaşasaydınız biz bunun takipçisi olurduk. Fakat yaptığınız alışveriş farklı bir site. Bu yüzden bizi alakadar eden bir durum yok. Öfkenizi dosyaları aldığınız platformda gösterin.

sana dolandırıcı oldugunu kanıtlarım

Dostum 15 dakika içinde ne roman yazdın be. Olayı bilmeden etmeden burada kimin seni desteklemesini bekliyorsun? Herkesin kendince işi gücü var, müsait olunca elbet ilgilenilir(di) ama senin için çok geç olmuş artık. Konu kapatıldı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri