Çözüldü Uzaktan Beceri Sistemi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sakizkerim

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, uzaktan beceri sisteminde skilleri m1 başlatmaya çalışıyorum. Dizin içerisinde olan skill_group üzerinden düzenliyorum binicilik ve standart beceriler p oluyor fakat karakter yetenekleri değişmiyor. Öğretmenlerden alınca M1 olarak veriyor. skilchoose.lua şu şekilde;

Lua (Quest):
        when login or levelup with pc.get_level() >= 5 and pc.get_skill_group() == 0 begin
            pc.open_skillchoose()

@Whistle

Merhaba, uzaktan beceri sisteminde skilleri m1 başlatmaya çalışıyorum. Dizin içerisinde olan skill_group üzerinden düzenliyorum binicilik ve standart beceriler p oluyor fakat karakter yetenekleri değişmiyor. Öğretmenlerden alınca M1 olarak veriyor. skilchoose.lua şu şekilde;

Lua (Quest):
        when login or levelup with pc.get_level() >= 5 and pc.get_skill_group() == 0 begin
            pc.open_skillchoose()

@Whistle
Kullandığın sistemi de eklersen sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ben de çalıştığım şeyin üzerine eklerken aynı sıkıntıları yaşadım

Kullandığın sistemi de eklersen sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ben de çalıştığım şeyin üzerine eklerken aynı sıkıntıları yaşadım
sistemin yapısı hakkında pek bir bilgim yok srcsiz satın aldım, luadan çekiyor orası kesin fakat lua içerisinde bulunan kod satırı attığım kadar. skill_group ile bağlantılı çalışıyor diye düşünüp düzenledim olmadı.

sistemin yapısı hakkında pek bir bilgim yok srcsiz satın aldım, luadan çekiyor orası kesin fakat lua içerisinde bulunan kod satırı attığım kadar. skill_group ile bağlantılı çalışıyor diye düşünüp düzenledim olmadı.
keşke satın almasaydın warrez bir sistem kullandığın .lua ların içerisinde sana verilen diye düşünüyorum
Lua (Quest):
pc . set_skill_level ( 1 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 2 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 3 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 4 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 5 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 137 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 138 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 139 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 131 , 10 )
        pc . set_skill_level ( 129 , 40 )
        pc . set_skill_level ( 128 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 127 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 126 , 20 )
şöyle yerler olmalı yanlış bilgilendirmek istemem önceden yedek almayı unutma (1 (skillin kodu) , 20 (skillin seviyesi) ) olarak geçiyor temel olarak hepsinin mantığı aynı sanırsam kaç tane inceledim hep böyleydi bunları düzenlersen sorunun çözüleceğine inanıyorum ve pek bilgili biri değilim .

keşke satın almasaydın warrez bir sistem kullandığın .lua ların içerisinde sana verilen diye düşünüyorum
Lua (Quest):
pc . set_skill_level ( 1 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 2 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 3 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 4 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 5 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 137 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 138 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 139 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 131 , 10 )
        pc . set_skill_level ( 129 , 40 )
        pc . set_skill_level ( 128 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 127 , 20 )
        pc . set_skill_level ( 126 , 20 )
şöyle yerler olmalı yanlış bilgilendirmek istemem önceden yedek almayı unutma (1 (skillin kodu) , 20 (skillin seviyesi) ) olarak geçiyor temel olarak hepsinin mantığı aynı sanırsam kaç tane inceledim hep böyleydi bunları düzenlersen sorunun çözüleceğine inanıyorum ve pek bilgili biri değilim .
siz söylemeden önce denedim hocam bunu, sorun devam ediyor

uzaktan beceri sisteminize ait fotograf atarsanız hangi sistemin kullanıldıgını biliyor olabiliriz belki daha kolay yardımcı oluruz.
ayrıyetten questleriniz içinde savasci sura ninja şaman diye ayrı ayrı questler olabilir o questleri düzenlemeniz gerekiyor

uzaktan beceri sisteminize ait fotograf atarsanız hangi sistemin kullanıldıgını biliyor olabiliriz belki daha kolay yardımcı oluruz.
ayrıyetten questleriniz içinde savasci sura ninja şaman diye ayrı ayrı questler olabilir o questleri düzenlemeniz gerekiyor
sorun çözüldü, kapatılabilir.

Çözüm
Çözüldügüne göre kapatıldı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri