Çözüldü U-T - Panel ve Hızlı Menü Kaldırma

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar arkadaşlar.. Serverimde uzaktan ticaret, panel (özelden renkli yazı yazma) ve hızlı menü(birşeyler yaptım fakat üstteki biyalog paneli kalktı bu kalkmadı.) var..

Kaldırmada yardımcı olabilicek varmıdır acaba?

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Çözüm
uiinventory içerisine bakın hızlı menü içinde veya internete metin2 hızlı menü yazın var olan konulardan bir tanesi nasıl eklendiyse ters işlemleri yaparak kaldırabilirsiniz.
uiwhisper içerisini kontrol et

Uzaktan_Ticaret adında ENABLE_REVEN_UT_SYSTEM var bunları silsem kalkacakmı?

Düzenleme ; Uzaktan Ticareti kaldırdım. diğerleri hakkında yardımcı olabilicek varmı?

Son düzenleme:
uiinventory içerisine bakın hızlı menü içinde veya internete metin2 hızlı menü yazın var olan konulardan bir tanesi nasıl eklendiyse ters işlemleri yaparak kaldırabilirsiniz.

Çözüm
bir tanesi uyuyordu baştan tam tersi yapayım dedimde herşey karıştı :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Onu denemiştim zaten fakat hep bozuyordum a's*lak gibi :D systemswindow'dan buttonları sildim.. Boş birşey açılıp kapanıyor sadece onuda en sona bıraktım artık :D
Estağfirullah öyle de demeyelim de sadece gözden kaçırma diyelim. Adresim sizde var zaten yazarsanız uygun bir zamanda yardımcı olurum. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri