Çözülemedi Ticaret Camına Evrim Sistemi Uyarlama

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Site yetkilisi
Admin
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Metin2 Ticaret Camı Sistemi

Linkini verdiğim ticaret camını kullanıyorum. Fakat evrim sistemini uyarlayamadım.
Diğer standart ticaret camından farklı olduğu için kodları da büyük ölçüde farklı.

Örneğin, Ticaret Camında arama sonuçlarında Zehir Kılıcı +9 şeklinde görünüyor. Aslında Nadir Zehir Kılıcı+9 yazması lazım.
Satın alıp envantere çekince evrimli bir şekilde geliyor onda problem yok fakat arama sonucu ekranında evrimli isim görünmüyor.

uitooltip içinde def SetPrivateSearchItem(self, slotIndex): isimli fonksiyonda şöyle bir bölüm var;

Python:
self.AddItemData(itemVnum, metinSlot, attrSlot)

Fakat buraya diğer AddItemData'larda olduğu gibi evolution'u dahil edince çalışmıyor.

kodlama olaraktamı ?
Çok derine inmedim ama genel olarak evet. Bir kaç dosyaya baktım birebir aynı.
Ve ayrıca bunda PythonPrivateShopSearch.cpp dosyası falan da yok zaten. Yani benim aradığım search bu değil açıkcası.
Great ve won uyumlu bir search var mı bildiğin? Ya da sökebileceğim bir files de olur.

Çok derine inmedim ama genel olarak evet. Bir kaç dosyaya baktım birebir aynı.
Ve ayrıca bunda PythonPrivateShopSearch.cpp dosyası falan da yok zaten. Yani benim aradığım search bu değil açıkcası.
Great ve won uyumlu bir search var mı bildiğin? Ya da sökebileceğim bir files de olur.
durdanın ki ikisinede uyumlu bana dcden ulaşır mısın ? hasanmacit#5858

durdanın ki ikisinede uyumlu bana dcden ulaşır mısın ? hasanmacit#5858
Evet uyumlu zaten onlarda bir problem yaşamadım. Fakat konuda da belirttiğim gibi evrim sistemini uyarlayamadım buna. Kod yapısı diğer search dan çok farklı. Diğer searchların hepsinde evrim sisteminin uyarlaması var, fakat dediğim gibi bu baya bir değişik.

Evet uyumlu zaten onlarda bir problem yaşamadım. Fakat konuda da belirttiğim gibi evrim sistemini uyarlayamadım buna. Kod yapısı diğer search dan çok farklı. Diğer searchların hepsinde evrim sisteminin uyarlaması var, fakat dediğim gibi bu baya bir değişik.
owsaptan sök ozaman

Şimdi tekrar bir inceleyim dedimde pydeki define if app.ENABLE_PRIVATESHOP_SEARCH_SYSTEM:

Pytonshop.cppdeki define #ifdef ENABLE_WEAPON_EVOLUTION_SYSTEM

Bunu görmüyor olabilir.

Pytonshop.cppdeki evrim sistemindeki defineleri kaldırmayı denedin mi definesiz ekle Pytonshop.cpp'ye evrim sistemini.

Şimdi tekrar bir inceleyim dedimde pydeki define if app.ENABLE_PRIVATESHOP_SEARCH_SYSTEM:

Pytonshop.cppdeki define #ifdef ENABLE_WEAPON_EVOLUTION_SYSTEM

Bunu görmüyor olabilir.

Pytonshop.cppdeki evrim sistemindeki defineleri kaldırmayı denedin mi definesiz ekle Pytonshop.cpp'ye evrim sistemini.
O zaman şurdaki

Python:
self.AddItemData(itemVnum, metinSlot, attrSlot, shop.GetItemEvolution(slotIndex))

GetItemEvolution kısmından syserr verirdi bulunamıyor falan diye.

O zaman şurdaki

Python:
self.AddItemData(itemVnum, metinSlot, attrSlot, shop.GetItemEvolution(slotIndex))

GetItemEvolution kısmından syserr verirdi bulunamıyor falan diye.
m3lrq6d.jpg

Şu şekilde yazması gerekiyor yani farklı şeyler çektir farklı definenin içindekilerden onlarıda mı çekmiyor anlayalım. Bendeki cppli tabi üşenmesem söker atardımda ordan burdan toplama buda tek bir konudan ekleme değil. Wonu cartı curtu sonradan uyarlamıştım bende hep.

m3lrq6d.jpg

Şu şekilde yazması gerekiyor yani farklı şeyler çektir farklı definenin içindekilerden onlarıda mı çekmiyor anlayalım. Bendeki cppli tabi üşenmesem söker atardımda ordan burdan toplama buda tek bir konudan ekleme değil. Wonu cartı curtu sonradan uyarlamıştım bende hep.
Vallahi zaman kaybı bu resmen. Komple kaldıracağım bunu, cppli olanı ekleyeceğim. Owsapten sökeceğim de o da great'e uyar mı artık bilmiyorum

Vallahi zaman kaybı bu resmen. Komple kaldıracağım bunu, cppli olanı ekleyeceğim. Owsapten sökeceğim de o da great'e uyar mı artık bilmiyorum
Cppli uyarlaması kolay bencede ona geç. Yunkaidende bakabilirsin ondada vardı sanırım great + ticaret camı tam hatırlamıyorum ama cppliydi sanırım oda won falan vardı o filestede tabi sağlam mı bilemem.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri