Çözüldü Thanos sistemi taşlar farklı yerlere takılıyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
S.a herkese thanos sistemi ekledim fakat taşlar kendilerine ait olduğu yerlere takılmıyor örnek olarak aşağıda belirtiğim fotoğrafta thanos taşı 1 bulunduğu konumun üstündeki kutucuğa takılması gerekiyor nasıl ayarlayacağım.

Dosya Eklentileri

• Adsız.png
    Adsız.png
    585,8 KB · Gösterim: 59
Tüm taşlar yerine oturuyorsa uiscript thanos_window.py düzenleyerek yerlerini değiştir ama 1 tane taş eksik takılıyorsa slotlarda kayma var sistemin kodlarına tekrar göz at

Tüm taşlar yerine oturuyorsa uiscript thanos_window.py düzenleyerek yerlerini değiştir ama 1 tane taş eksik takılıyorsa slotlarda kayma var sistemin kodlarına tekrar göz at
Py dosyasında oynama yapınca istediğim konuma girmiyor sürekli sağa sola kayıyor

slot 1 x zaten sabit slot1_pos_y 188 slot2_pos_y 98 olarak dene yer değişiyor mu

Sorunu çözdüm ya bu benim 4 ya da 5.ci hatam sürekli service.h eklemeyi unutuyorum kusura bakmayın emeği geçenlere teşekkür ederim

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri