Yardım Thanos Eldiveni Sistemi Eklemede Hata

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

kullanici

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
system.py ye eklediğim sistemin importunu yazınca no module uiThanos named diye bi hata çıkıyor
Yazmadığım zamanda oyun karakter seçim ekranına gelmeden kapanıyor
eklemek istedğim sistem Thanosun Eldiveni src tabanlı herşey okey bi tek root kaldı oda böyle

0807 22:39:05086 ::
networkModule.py(line:215) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:140) __pack_import
system.py(line:120) _process_result
introSelect.py(line:27) <module>
system.py(line:140) __pack_import

networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.IndentationError'>:expected an indented block (uiInventory.py, line 2448)

0807 22:39:05086 :: ============================================================================================================
0807 22:39:05086 :: Abort!!!!

game.py F9 değiştir. Kullanılmayan bir şeyle. Mesela: F4, F5, F6, X, Y, Z tüm tuşları atayabilirsin

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Reis değiştirdim şuan hiçbir tık yok. Pencere falan açılmıyor. Dümdüz duvar gibi şuan root içine de harfi harfine yaptım. System.py’nun içine import ekle demişler ama ekleyince “no module uiThanos named” diye bi hata çıkıyor.

networkModule.py kısmında import uiThanos eklimi kontrol edin
uiThanos.py dosyasının adını uithanos.py olarak degistirmeyi dene

networkModule.py kısmında import uiThanos eklimi kontrol edin
uiThanos.py dosyasının adını uithanos.py olarak degistirmeyi dene
Reis onu her türlü denedim. Şu altta verdiğim dosyaya bakabilir misin? Benim aklım orada kaldı

Dosya Eklentileri

• keysave.rar
    12,2 KB · Gösterim: 25
Eklenmesi gereken yerlere importları ekle ve import uiThanos yerine import uithanos yaz konuya baktım böyle bir yorum yapılmış

Geri