Yardım Tab hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

EKGAME

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Ünvan sistemi eklerlen syserr aldım incelemem sonucunda tab hatası yaptığımı anladım ama nerede yaptığımı bulamadım konu hakkında bilgisi olan varmı?
iEklenmesi gereken kod bloğu;
Kod:
#1.) Search function:

if item.ITEM_TYPE_WEAPON == itemType:

#2.) Add before:
        if app.ENABLE_TITLE_SYSTEM:
            if itemVnum in (constInfo.TITLE_SYSTEM_ITEM_1, constInfo.TITLE_SYSTEM_ITEM_2, constInfo.TITLE_SYSTEM_ITEM_3):
                potion_list = {
                    constInfo.TITLE_SYSTEM_ITEM_1 : ["[i]", "This item is purchased from the shopping area.", "This potion is for the title: %s" % localeInfo.TITLE_17, "|cFF6af200"+localeInfo.TITLE_POTION_PRICE_COINS_COLOR_0],
                    constInfo.TITLE_SYSTEM_ITEM_2 : ["[i]", "This item is purchased from the shopping area", "This potion is for the title: %s" % localeInfo.TITLE_18, "|cFF6af200"+localeInfo.TITLE_POTION_PRICE_COINS_COLOR_1],  
                    constInfo.TITLE_SYSTEM_ITEM_3 : ["[i]", "This item is purchased from the shopping area.", "This potion is for the title: %s" % localeInfo.TITLE_19, "|cFF6af200"+localeInfo.TITLE_POTION_PRICE_COINS_COLOR_2]}                          

self.AppendSpace(5)  
                for i in xrange(len(potion_list[itemVnum])):
                    self.AppendTextLine(potion_list[itemVnum][i], self.SPECIAL_POSITIVE_COLOR)                  
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Ekleneceği dosyayı buraya yükler misiniz ?

Yaptıgınız hatayı görebilmemiz için syserr aldıgınız dosyayı konuya dahil edin.

Konudaki kodlarda bi sorun gözükmüyor. Editöre kodu yapıştırınca boş kısımlar boşluğa dönüştüğü için olabilir. Elinizde onları ayarlamanız gerekiyor.

Şu videoda da python hakkında bahsetmiştim.

Geri