Çözüldü Sunucuya Bağlanırken Hata.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mkf190566

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba ben yeniyim bu işte merak sardım eski oyuncuyum 3-5 arkadaşımla takılacağım bir aylık vds server kiraladım. kurulumu için çok para istediler bende uğraşmak istedim açıkcası ama bir konu var kafayı yemek üzereyim. Forumdaki ücretsiz fileslardan birini aldım. fakat yeni olduğum için muhtemelen çok şey kaçrıyorum. yardımcı olabilecek var mı?

Ekran görüntüsü 2022-02-04 031845.jpg

hatam tam olarak üstteki gibi. CH1 Normal ama sunucuya bağlanırken hata veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

Çözüm
FTP Taraflı syserrleri kontrol ediniz eğer syserr yok ise config içinden ip ayarlarına bakın files detaylarını görmediğim için lisans var mı yok mu bilemeyeceğim şimdilik aklıma gelenler bunlardır.
FTP Taraflı syserrleri kontrol ediniz eğer syserr yok ise config içinden ip ayarlarına bakın files detaylarını görmediğim için lisans var mı yok mu bilemeyeceğim şimdilik aklıma gelenler bunlardır.

Çözüm
FTP Hesabına baglanıp usr/game/share/Cores içinde bulunan auth+chanel1...4 e kadar+chanel99 ıcındekı Confıg dosyalarındakı ıp lerı kendın ıp ıle degıstır

Sorunum Çözüldü. Çok teşekkürler.

FTP Hesabına baglanıp usr/game/share/Cores içinde bulunan auth+chanel1...4 e kadar+chanel99 ıcındekı Confıg dosyalarındakı ıp lerı kendın ıp ıle degıstır
Sorun çözüldü. Çok Teşekkürler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri