Yardım Sunucu sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

furkanedek

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar ben buyukhosting den sunucu kiraladim fakat verilen admin panelden olsun veya putty den olsun hic bir sekilde oyunu aktif edemiyorum sadece mysql aktif yaziyor yönetim panelinde ve ne yaparsam yapayım chler acilmiyor yardımcı olabilir misiniz bana tesekkur ederim
@Whistle kardeşim müsaitsen bana bi bakabilir misin

Hosting filesi kullanıyorsan ticket atarak sıfırlamalarını isteyebilirsin.

Putty script'te sunucu işlemlerine bi göz at bakalım, files sil yükle seçenekleri varsa kendince bu yöntemleri deneyebilirsin. Öbür türlü Firama'nın kendi destek sisteminden yanıt gelmesini beklemek senin için daha sağlıklı olur.

burada bir arkadas ta benım sorunumun aynı ıle karsılasmıs aynı bılısımden onun olayı cozulmus ben bır turlu cozemedım ne hata gozukuyo ne baska bırsey gozukuyo mysql açık gorunuyor chler hıc bır turlu gelmıyor

burada bir arkadas ta benım sorunumun aynı ıle karsılasmıs aynı bılısımden onun olayı cozulmus ben bır turlu cozemedım ne hata gozukuyo ne baska bırsey gozukuyo mysql açık gorunuyor chler hıc bır turlu gelmıyor
Elinizdeki filesın yapısı nasıldır bilmiyorum ama eğer pack düzenleme falan mevcutsa serverinfo.py düzenlemeniz gerekiyor olabilir belki.
Kontrol ettiniz mi?

Bakıldı hocam onlara
Öglen saat 1 de aldım bu saat oldu bir giremedim oyuna
Whistle admin burada olsa idi sorunumu anlayabilirdi cunku ayni konudan bir arkadas daha muzdarip olmus ve onun sorununu ortadan kaldırmıs kendisi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bakıldı hocam onlara
Öglen saat 1 de aldım bu saat oldu bir giremedim oyuna
Whistle admin burada olsa idi sorunumu anlayabilirdi cunku ayni konudan bir arkadas daha muzdarip olmus ve onun sorununu ortadan kaldırmıs kendisi
Bahsettiğiniz konu sanırım şu;
Çözüldü - Chler Açılmıyor Yardım.

Burada sorun CONFIG dosyalarındaki mysql şifrelerinin uyumsuzluğundan kaynaklanıyormuş. Bu durumda;

usr / game / ch1-ch2-ch99.. vs. kanal dosyalarının içindeki CONFIG dosyalarını açıp, mysql şifrenizi şu an kullanmış olduğunuz mysql şifreniz ile değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

yeniçeri adminim anydesk uzerınden baglantı ıle baktı 1 adet hata gordu duzelttı fakat chlerı acıyoruz ornegın ch 1 ı aktıf gorunuyor fakat ıd sıfre yazdıgımda baglantı hatası verıyor

Kanallar hata vermeden açılıyor. Syserr ve syslog temiz durumda. Top sonuçlarında game-db aktif görünüyor, 1 adet mysql hatası vardı onu çözdük ama nedense bağlanmıyor. Bilişimlerde serverinfo.py düzenlenmesi gerekiyor muydu emin değilim ama pack dosyalarına da müdahele edemiyoruz.
Packler makepack ile kapatılmış sanırım ve herhangi bir program falan verilmemiş.

Kanallar hata vermeden açılıyor. Syserr ve syslog temiz durumda. Top sonuçlarında game-db aktif görünüyor, 1 adet mysql hatası vardı onu çözdük ama nedense bağlanmıyor. Bilişimlerde serverinfo.py düzenlenmesi gerekiyor muydu emin değilim ama pack dosyalarına da müdahele edemiyoruz.
Packler makepack ile kapatılmış sanırım ve herhangi bir program falan verilmemiş.
Kontrol ettim hocam Root dosyası açık olarak verilmeden düzelmez syserr dosyaları temiz. Açık pack ile portlar kontrol edilecek yoksa bir sorun gözükmüyor.

yardımcı olmaya çalısan tüm adminlerime arkadaşlarıma teşekkür ederim sorun root ta açılması gerek bunun ıcın yarını beklemem gerektıgını soyledı bılısım bakalım yarın buraya yazarım seviliyorsunuz

Arkadaşlar tekrardan merhaba hic bir türlü destek verilmiyor bana yardımcı olabilecek varmı bu sorunu nasıl cözücez mağdur durumdayım chler hic bir turlu acilmiyor acilsa bile giriyorum id sifre sunucuya baglanirken hata diyor yeniçeri adminimin dedigi gibi herseye baktik sorun galiba pack klasorundeki root dosyasindan kaynakli fakat pack acici verilmiyor veya root klasorunun acik halide yok bana bi yardımcı olabilecek varmı gerçekten çok sıkıntılı bir durum bir daha büyukhostingden asla alisveris yapmayacagım hakkım haram zıkkım olsun.

büyükhosting den hizmet alınır mı olm, adamların sunucusu 10 online de kasmaya başlıyor zaten.

bankayı arayıp parayı direkt geri çek. Hizmeti vermeyip/veremeyip para almak kanunen suç ayrıca eminim ki dava etmeyi düşünürlerse "yasal iznimizin olmadığı bir oyun için server hizmeti sağlayıp para kazanıyorduk" diyebileceklerini sanmıyorum:bandit:

Hangi bilisimden sunucu kiralayacagimizi şaştık hangi bilisimden açarsak açalım illaki bir sorun ile karşi karşıya geliniyor ne yapıcagimi şaştım kaldım

Geri