Yardım Sunucu sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

furkanedek

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar ben buyukhosting den sunucu kiraladim fakat verilen admin panelden olsun veya putty den olsun hic bir sekilde oyunu aktif edemiyorum sadece mysql aktif yaziyor yönetim panelinde ve ne yaparsam yapayım chler acilmiyor yardımcı olabilir misiniz bana tesekkur ederim
@Whistle kardeşim müsaitsen bana bi bakabilir misin

Hangi bilisimden sunucu kiralayacagimizi şaştık hangi bilisimden açarsak açalım illaki bir sorun ile karşi karşıya geliniyor ne yapıcagimi şaştım kaldım
Daha önceki benzer konularda da belirttiğim gibi; bilişimlerden sunucu kiralanır ancak files kiralanmaz, kiralanmamalı da. Maalesef bilişim firmalarının neredeyse hepsi hizmet değil, para odaklı. Bende zamanında BüyükWeb adlı firmada rezil olmuştum. Hala açıklar mı bilmiyorum bile.
"Büyük.." ile başlayan firmaların ayrı bir rezillik potansiyeli var sanırım.

Şu an izleyebileceğiniz iki yol var;

1- Ya bir şekilde bilişimden destek alıp bu sorunun çözülmesini sağlayacaksınız,
2- Ya da bilişimin verdiği filesi bırakıp, local machine üzerinden farklı fileslerle çalışacaksınız. Localde geliştirdiğiniz filesı de sunucuya atıp ordan online olarak çalıştıracaksınız.

2.yöntem için bilgileriniz yeterli mi bilmiyorum ancak zahmetli olabilir. Kullanılan freebsd ye uygun files bulmak, gerektiğinde liblerini ayarlamak, mysql i uyumlu hale getirmek falan gibisinden bir çok işlem yapmanız gerekebilir.

Buyukhosting sorunlu bi şirket herkes şikayteci nerdese zararın neresinden dönsen iyidir

Geri