Yardım ssh2 bilgileri hatalı, açılmayan chler biraz acil

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

feridunn

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar. hayatımda ilk defa vps serveri açtım, tahmin edebileceğinzi üzere çok acemiyim. oyun dosyalarını karıştırırken bir şeyleri bozdum ve full format attım. fakat format attıktan sonra servere giremez oldum. ilk öncelikle putty arayüzüm değişti, yazı renkleri falan. 2. olarak oyun yönetim panelimde ssh2 bilgileri hatalıdır uyarısı aldım 3. olarak puttyden 1. chyi açmama rağmen sitede ch3 ve ch4 aktif görünüyor, fakat herhangi bir chye giriş yapmaya çalıştığım zaman sunucuğa bağlanıyorsunda kalıyor. çok soru yazdım kusura bakmayın yardımcı olursanız çok seviniirm.

İlk olarak SSH erişimi sağlayınız ve sonrasında killall -9 game -9 db komutunu yazıp enterlayınız. Bu komut db ve game ile alakalı pidleri öldürecektir. Hatalı kurulum gerçekleştirme sonucunda ch açılmamış olabilir. Sistem hatalarını ve sistem hata loglarını kontrol edip gözden geçiriniz (syserr,syslog) bunun haricinde (xxx.core) aldıysanız alta yorum olarak db.core aldım yada game.core aldım şeklinde not düşünüz sorununuzun devam etmesi sonucunda bu konu üzerinden yardım almaya devam ediniz, kolay gelsin.

Soruyu tam anlayamadığım için bir şey yazamadım. Daha fazla detay verir misiniz?

Soruyu tam anlayamadığım için bir şey yazamadım. Daha fazla detay verir misiniz?

Oyuna start vermede sorun yaşıyorum.
Game ve MySQL kaldırıp, verdiğiniz yedek tar.gz dosyalarından tekrar geri yükledim ancak CH ler açılmıyor. Putty den start verirken herhangi bir problem yok fakat db syserr de sadece şu hata mevcut.

"Process: FDWATCH: peer null in event: ident 26"

Oyunu sıfırlamama rağmen bu hatayı alıyorum ve CH ler açılmıyor.
mob_drop_item.txt dosyasını da ayrıca sıfırladım, CONFIG dosyalarına sunucu IP adreslerini ekledim fakat sonuç aynı.

1.Kontol panelinde ise şöyle bir hata alıyorum. (ssh2 bilgilenriniz hatalı.)
2. putty üzerinden ch1'i açmama rağmen, kontol panelinde ch3 ve ch4 açık görünüyor.

Dosya Eklentileri

• Adsız.png
    Adsız.png
    85,5 KB · Gösterim: 208
  • 1.png
    1.png
    73,3 KB · Gösterim: 193
Geri