Çözülemedi Slot - Bos - Metin Parıltı Sorunu

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

BerkayB

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba ,
İndirdiğim fileste slotlarda parıltı var ve ciddi derecede cpu fırlatıyor ve lag yapıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.
0423_223135.jpg

Kendi parıltısı mı yoksa delici vuruş efekti mi ? Eğer delici vuruş efekti ise başka bir packten orjinal dosyaları alarak eski haline döndürebilirsiniz.

Kendi parıltısı mı yoksa delici vuruş efekti mi ? Eğer delici vuruş efekti ise başka bir packten orjinal dosyaları alarak eski haline döndürebilirsiniz.
Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler , fakat delici olduğunu zannetmiyorum efekt kestikten sonra kalıyor hiç bir şekilde gitmiyor.

Sanmıyorum ama bir ihtimal; chanel1(...) klasörlerindeki CONFIG dosyasını kontrol edin isterseniz.
Eğer açılıp kapatılabilecek bir şekilde eklenmişse zaten orada görünür.

Ayrıca files'ı indirdiğiniz yerdeki yorumları da inceleyebilirsiniz. Belki aynı sorunu dile getiren bir başkası ve sorunun çözümüne dair yorumlar vardır.

Bug hocam sanırım bu bilerek koyulmuş araştırmam lazım sanırım nasıl kaldırmam gerektiğini mobdan olabilir belki

Görselde ki efekt bana da delici olarak gözüktü

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri